Проведення кубку Сумської області серед учнів «Cool Games»

375

Усе більшої популярності та розголосу набуває Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Cool Games». Учнівська молодь Сумщини щороку активно бере участь у заході та досягає вагомих успіхів на всеукраїнському рівні. 

Зважаючи на зацікавленість учнів області до даного заходу, вперше Сумським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації було започатковано проведення Кубку Сумської області «Cool Games», що відбувся  24-25 травня. Не зважаючи на збройну агресію російської федерації проти нашої держави, понад 230 школярів із 27 закладів загальної середньої освіти Сумської області та міста Суми приїхали позмагатися за головний  трофей змагань – кубок «Cool Games».

Хвилиною мовчання спортсмени та всі присутні вшанували пам’ять героїв загиблих у боях проти рашизму. 

На церемонії відкриття були проректор з науково-педагогічної роботи Сумського державного університету Олександр БРІЖАТИЙ, начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ і директор Обласної дитячо-юнацької спортивної школи Юрій БІЛАН. Головний суддя змагань – Ірина ЧАШКО.

Програма заходу передбачала проходження цікавих естафет, де команди-учасниці проявили свої найкращі якості та мали змогу насолодитися атмосферою змагань.  

Протягом двох днів запеклої боротьби було визначено переможців та призерів: 

ІІІ місце – команда Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Роменської міської ради Сумської області.

ІІ місце – команда Комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області.

І місце – команда Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області.

Переможців та призерів нагороджено грамотами,  медалями та кубками Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. 

Щиро вітаємо учасників та переможців заходу! Бажаємо вам подальших успіхів, витримки та багато перемог! Дякуємо за участь у змаганнях! Будьте активними у всіх заходах, які організовує Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Щира подяка ЗСУ та усім нашим захисникам за можливість проводити змагання та спілкуватися учнівській молоді! Слава Україні!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів