Проведення онлайн-засідання на Херсонщині 

414

13 вересня 2023 року Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело онлайн-засідання науково-методичного об’єднання завідуючих кафедрами фізичного виховання, голів спортивних клубів, керівників фізичного виховання, відповідальних за фізичне виховання та спорт в закладах вищої та фахової передвищої освіти Херсонської області, до якого долучилися 19 учасників.                     

З доповіддю “Про впровадження Програми Президента України “Пліч-о- пліч”, Стратегії розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської  молоді та про хід виконання  в закладах освіти виступив Кан Юрій Борисович, начальник Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України: висвітлив основні тенденції розвитку фізичного виховання.       

Відповідно до плану роботи, було розглянуто питання виборів голови науково-методичного об’єднання. Виступив Кан Ю. Б., який  запропонував кандидатуру Стрикаленка Євгена Андрійовича – доцента кафедри загальноекономічних наук Херсонського Державного аграрно-економічного університету, кандидата наук з фізичного виховання і спорту. Кандидатуру підтримали одноголосно.                 

З доповіддю “Про підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у закладах вищої та фахової передвищої освіти області у 2022-2023 навчальному році” виступив Бороменський Олександр Васильович, начальник відділу Херсонського обласного відділення.

З доповіддю “Вдосконалення методик з дистанційного навчання студентів” (з досвіду роботи) виступив Стрикаленко Євген Андрійович, доцент кафедри загальноекономічних наук ХДАЕУ, кандидат наук з фізичного виховання і спорту.         

З питання організації та проведення спортивно-масових заходів Херсонського обласного відділення (філії) КФВС МОН на 2023-2024 навчальний рік виступив Бороменський О. В. Розглянули Календарний план  фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів ХОВ КФВС МОН на 2023-2024 навчальний рік.                     

В обговореннях виступили: Еделєв Олександр Сергійович, доцент кафедри Олімпійського та професійного спорту Херсонського Державного університету, кандидат наук з фізичного виховання; Радик Тамара Анатоліївна, керівник фізичного виховання Херсонського фахового коледжу культури і мистецтв ХОР; Стецюк Ігор Борисович, керівник фізичного виховання Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕУ.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів