Проведено обласний онлайн-конкурс на кращий відеоролик з руханкою «Олімпійська Херсонщина» серед учнів ЗПО(ЗПТО)

325

Продовжуємо підсумовувати результати обласного онлайн конкурсу на кращий відеоролик з руханкою «Олімпійська Херсонщина» серед  здобувачів освіти!

Нагадуємо про те, що з 15 по 30 травня 2023 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Херсонське обласне відділення «Національний Олімпійський Комітет України» був проведений обласний онлайн конкурс на кращий відеоролик з руханкою «Олімпійська Херсонщина» серед учнівської та студентської молоді та викладацького складу.

Захід проводився з нагоди святкування Міжнародного Олімпійського Дня, з метою популяризації олімпійського руху, підвищення рухової активності під час дистанційного навчання та зниження рівня тривожності у дітей та підлітків тощо.

У цьому заході прийняло понад 100 учнів з 5 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонської області.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу!

За підсумками місця розподілились наступним чином!

І місце – Державний навчальний заклад  “Херсонський професійний суднобудівний ліцей”, керівниця фізичного виховання Барановська Юлія;

ІІ  місце – Державний навчальний заклад  “Вище професійне училище №2 м. Херсона”,  керівник фізичного виховання Білик Юрій.                            

ІІІ місце – Державний навчальний заклад “Херсонське вище професійне комерційне училище”, викладач фізичного виховання Телегіна Раїса.

Призери нагороджені дипломами, всі учасники Заходу отримали сертифікати. Про наступні номінації повідомимо в подальших інформаціях після підведення підсумків.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів