Проведено обласний онлайн-конкурс на кращий відеоролик з руханкою «Олімпійська Херсонщина»

297

Вітаємо переможців обласного онлайн конкурсу на кращий відеоролик з руханкою «Олімпійська Херсонщина» серед  здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти!

З 15 по 30 травня 2023 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Херсонське обласне відділення «Національний Олімпійський Комітет України» був проведений обласний онлайн конкурс на кращий відеоролик з руханкою «Олімпійська Херсонщина» серед учнівської та студентської молоді та викладацького складу.

Захід проводився з нагоди святкування Міжнародного Олімпійського Дня, з метою популяризації олімпійського руху, підвищення рухової активності під час дистанційного навчання та зниження рівня тривожності у дітей та підлітків тощо.

В цьому конкурсі прийняло участь понад 1000 здобувачів та працівників освіти.

Найактивніші учасники Заходу – здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Херсонщини: Голопристанський ліцей № 2 Голопристанської міської ради Херсонської області, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради.

Слід відзначити про неординарний підхід до проведення рухових активностей ЛІСНИЧИМ Віталієм, вчителем фізичної культури Опорного закладу «Нижньосірогозький ліцей» Нижньосірогозької селищної ради Херсонської області.

Після  підведення підсумків місця розподілились наступним чином:

І місце розділили: 

–  БАРАНЮК Дар’я, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради,

– ПАРХОМЕНКО Ангеліна, учениця Херсонської спеціалізованої школи I-ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради.

ІІ місце розділили: 

– ЛУЦЕНКО Марія-Анна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради, 

– ПІДГАЙНА Анастасія, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №39 “Школа-родина” Херсонської міської ради.

ІІІ місце  розділили:

–  ЄНУШЕВИЧ Ганнуся, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради, 

– ОЛЕЙКО  Максим, учень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради.

Призери нагороджені дипломами, всі учасники Заходу отримали сертифікати. Про наступні номінації повідомимо в подальших інформаціях після підведення підсумків.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів