Проведено установчу нараду з керівниками фізичного виховання фахової передвищої освіти Миколаєва

852

10 вересня у приміщенні Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства відділу проведено установчу нараду з керівниками фізичного виховання фахової передвищої освіти м. Миколаєва. 

У заході взяли участь начальник відділу Світлана Юсупова, керівники фізичного виховання Миколаївського будівельного коледжу КНУБА – Марина Роленко, Миколаївського політехнічного коледжу – Олександр Глова, Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету – Михайло Коржевський, Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій – Тетяна Семенова,Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури – Андрій Курятник та Голова циклової комісії «Фізичного виховання» Миколаївського базового медичного коледжу Оксана Шпилєва.

В ході наради присутні обговорили нагальні питання організації освітнього процесу з фізичного виховання, проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в умовах адаптивного карантину. 

Керівники коледжів обговорили, місця, терміни проведення змагань та видів спорту, які будуть включені до програми ХХ Спортивних ігор серед студентів коледжів м. Миколаєва у 2020-2021 н.р. та визначили систему підведення підсумків.

Також приділено увагу проведенню методичної роботи у 2020-2021 начальному році: обговорено План обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Миколаївської області на 2020-2021 навчальний рік, визначено теми семінарів та форми проведення.

 Учасники наради  у підсумку визначили пріоритетні напрямки роботи з фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у закладах фахової передвищої освіти м. Миколаєва.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів