Провідний український спортсмен Микола Бараннік гість Олімпійської Вітальні

427

2 грудня відбулась чергова зустріч в рамках проекту «Олімпійська Вітальня», присвяченого відзначенню Олімпійського дня 2022 #OlympicDay#MoveForPeace! Організаторами заходу виступають Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Луганське, Донецьке обласні відділення та Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. А також за сприяння Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Олімпійської Академії України, Всеукраїнської профспілки спортсменів, працівників сфери фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання і Асоціації ветеранів спорту України.

Цього разу у гості до Вітальні завітав  Микола Бараннік – провідний український спортсмен, член національної збірної команди України з пауерліфтингу, заслужений майстер спорту, срібний призер Всесвітніх ігор 2022 року, дворазовий чемпіон світу, чемпіон Європи, рекордсмен світу, почесний громадянин міста Рубіжне Луганської області.

У серпні 2011 року він здобув титул майстра спорту України міжнародного класу. Чемпіоном світу Бараннік уперше став 2019 року. Цьогоріч, на чемпіонаті в Данії, Микола вдруге показав найвищий результат світового рівня.

Микола розповів про свій життєвий шлях, який привів його у великий спорт.  Про свого кумира, на якого він рівнявся з початку своєї кар’єри. Адже на думку нашого гостя, кумиром стає той, до кого треба тягнутися, щоб стати ще сильнішим. Ось для Миколи таким прикладом для наслідування став польський атлет Ярослав Олех, на той час п’ятнадцятикратний чемпіон світу.

В ефірі пролунало питання про ангела-охоронця. На що наш гість відповів, що у кожної людини, в певний час, коли це необхідно, з’являється людина, яка і допоможе в формуванні особистості, скерує на вірний шлях. Так і в житті Миколи,  вищі сили послали тих людей, які потрібні були в певний час. Так, про свого тренера Рубана Андрія Миколайовича, тандем з яким триває вже майже 20 років, Микола відзивається теплими словами і дуже вдячний йому за допомогу та наставництво. Також вдячний Дубовому Олександру Володимировичу, який на своєму прикладі і досвіді направляє  Миколу у вірне русло.

Микола поділився своїми думками щодо популяризації пауерліфтингу в Україні, про існуючі проблеми в цьому напрямку, що необхідно робити для розвитку фізичної культури в Україні. 

По завершенню зустрічі Микола побажав всім присутнім, особливо юним слухачам, цілеспрямованості, сили духу, віри у власні сили. Адже спортсменами не народжуються, спортсменами стають. Спорт має подобатись, має подобатись ним займатися, і в якийсь час спорт стає частиною життя, людина досягає успіхів і не зупиняється на досягненнях, щоразу підтверджуючи свою професійність.

В своєму активі Микола Бараннік має величезну кількість різноманітних перемог, які в черговий раз доводять цілеспрямованість та незламність українців. Щоб не сталось у житті потрібно залишатися в першу чергу людиною, не лише в спорті, загалом по життю.

Щиро дякуємо всім учасникам за зустріч, цікаві питання та підтримку один одного, а також вдячність організаторам проєкту за можливість щотижневих зустрічей, незважаючи на напружені обставини та постійні проблеми зі зв’язком.

До наступних зустрічей.

Вперед до перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів