Привітання Міністра освіти та науки України учасників Європейських змагань

701

Сьогодні 9 серпня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулась прес-конференція Міністра освіти та науки України Сергія Шкарлета з учасниками, ректорами та представниками університетів представлених у Європейських Університетських Іграх та Чемпіонату Світу з футзалу. Пан Міністр привітав переможців та призерів змагань.

Нагадаємо, що з 14 по 31 липня 2022 року у м.Лодзь, Польща пройшли Європейські Університетські Ігри 2022, де приймали участь 5000 студентів, 400 університетів із 40 країн Європи. Україна була представлена 230 студентами, які представляли 41 університет України у 16 видах спорту: баскетбол 3х3, баскетбол, бадмінтон, пляжний гандбол, пляжний волейбол, шахи, футбол, футзал, гандбол, дзюдо, карате, кікбоксинг, тхеквондо ВТФ, теніс настільний, волейбол, водне поло.

Під час змагань українські спортсмени вибороли 19 золотих медалей, 25 срібних медалей та 18 бронзових медалей і збірна України посіла 2 місце по загальній кількості медалей і 3 місце по кількості золотих медалей. 32 заклади вищої освіти України, із 41 представлених на Європейських Університетських Іграх, здобули нагороди.
З 18 по 24 липня 2022 року у м. Брага, Португалія відбувся Чемпіонат світу з футзалу серед студентів. До програми Чемпіонату світу з футзалу серед студентів були включені змагання серед чоловічих та жіночих команд. Україна була представлена 24 студентами із 10 університетів України. Чоловіча команда фінішувала другою в своїй підгрупі та у фіналі здобула срібну медаль. Жіноча в підсумку виборола 5 місце.
Щиро вдячні Міністру освіти та науки України за всебічну підтримку студентського спорту в Україні.

Впевнені, що з такою підтримкою наші студенти виборять ще не одну перемогу у Європейських та Всесвітніх змаганнях!