Пишаємося директором Ярмолинецької ДЮСШ та його молодими побратимами

310

Про директора Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи Хмельницької області та бойових побратимів із 3-ї окремої танкової бригади неодноразово розповідали відомі телеканали та видання. Його кмітливість, розважливість  та холодний розум у екстремальних ситуаціях високо цінують і молоді бійці, і командири вищого рівня. Він удостоєний ордена «За мужніст» III ступеня – ярмолинчанин Віталій Хоптяр, до 24 лютого – директор Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи, а нині – командир танку одного із підрозділів 3-ї ОТБ.

58-річного Віталія Анатолійовича Хоптяра знають і поважають у рідному містечку від найменшого до найстаршого мешканця. Улюбленого тренера та директора з нетерпінням чекають вихованці та вихованки ДЮСШ, бо уже передчувають, що, крім занять, він розповість щось більше: як йому вдавалось уміло та мужньо воювати на фронті, виборюючи для них можливість жити та будувати майбутнє у мирній та процвітаючій країні.

Зараз Віталій Хоптяр разом з побратимами на передовій нищить окупантів і з гордістю розповідає про рідну танкову бригаду, хоробрістю якої захоплюється чи не увесь світ.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів