Пишаємося Олександром ДОРОЖОМ, директором ДЮСШ «Лідер» Гуменецької сільської ради Хмельницької області

83

                 Пролог

У кожного з нас у серці ще лютий…

Холодний, вологий, у тугу закутий!

Усі намагаємось жити як жили…

та є ті серед нас, хто до лав ЗСУ вступили.

Вони відважно борються за нашу свободу,

За наше майбутнє, збереження роду.

В жертву комфорт, цивілізації блага.

Та що там… Розлука з сім’єю – ось рана.

З них кожен герой чи з саперкою, чи на броні.

Лиш би ВСІ повернулись додому живі.

 Так, сподівання на мирне життя, плідну працю, стратегій здобуття нових спортивних досягнень та перемог, побудова планів розвитку спорту рідної територіальної громади, району та області були і у Олександра Вікторовича Дорожа, директора ДЮСШ «Лідер» Гуменецької сільської ради. На цій посаді він перебував до 4 березня 2022 року. З початком військового вторгнення «рашистів» на нашу Українську землю, він не зміг залишатись осторонь та вступив до лав Збройних Сил України та до теперішнього часу перебуває у складі 87-го батальйону територіальної оборони.

 За час проходження військової служби був нагороджений Подякою оперативно-тактичного угрупування «Суми» за сумлінне виконання бойових завдань, особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та Грамотою за високий патріотизм, бездоганну військову дисципліну, зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у зміцнення бойової готовності підрозділу та з нагоди 31-ї річниці Дня Незалежності України.

 На разі Олександр Вікторович боронить нашу незалежність, бореться за вільне, щасливе майбутнє вихованців ДЮСШ, власного сина та усіх дітей України.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів