Ректор Запорізького національного університету відкрив Спартакіаду особистим забігом

579

10 вересня відбулось урочисте відкриття 57-ої студентської Спартакіади Запорізького національного університету,

В урочистому спортивному святі взяли команди факультетів ВИШу а також його коледжів, керівники університету і спортивно-оздоровчого комплексу, гості – випускники вишу, у числі яких були відомі спортсмени, посадовці та інші представники університетської спільноти – декани, викладачі, студенти факультетів, котрі прийшли підтримати свої спортивні команди.

Відзначимо, що ця спортивна подія проходить щороку і збирає щоразу більшу кількість учасників, а основним завданням даного заходу є популяризація здорового способу життя та залучення якомога більшого числа студентів, викладачів і співробітників до спортивних занять, що проходять на базі спорткомплексу ЗНУ.

Привітали учасників змагань під час урочистого відкриття ректор ЗНУ Микола Фролов, начальник Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Юрій Шепель, начальник Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Ольга Стражева.

Після урочистої частини, студенти та викладачі, на чолі з ректором Миколою Фроловим відкрили Спартакіаду забігом, територією студентського містечка.

Ректор ЗНУ Микола Олександрович привітав присутніх, подякував усім студентам, випускникам і викладачам, які своїми успіхами прославляють не лише університет, але й увесь запорізький край. Він також наголосив на важливості Спартакіади і запевнив, що керівництво ЗВО докладатиме всіх зусиль, аби й надалі в ЗНУ проводилися такі серйозні заходи та підтримувався як спорт високих досягнень так і ті, хто прагне займатися у спортивних секціях, дбаючи про здоров’я та фізичну форму.

Зазначимо, що Спартакіда триватиме протягом року – студенти змагатимуться у 8 видах спорту: шашки, шахи, настільний теніс, волейбол, баскетбол, міні-футбол, легка атлетика і командні змагання з туризму.

Запорізьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

 

Коментарі

коментарів