Річний звіт КФВС МОН на колегії Міністерства освіти і науки України

2380

Сьогодні, 21-го лютого, під час колегії Міністерства освіти і науки України голова КФВС МОНУ Вадим Стеценко доповів про «Про роботу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України у 2018 році».

Щодо заходів з рухової активності та спорту, то Комітетом започатковано проведення літньої Гімназіади України, розпочато змагання ХІV Універсіади України, проведено 82 всеукраїнських спортивних та спортивно-масових заходів, 37 чемпіонатів України та Кубків України серед студентів із 20 видів спорту та 44 чемпіонати України серед учнів із 23 видів спорту. За підтримки МОН та Української федерації учнівського спорту запущено унікальний спортивно-масовий захід, покликаний змінити уроки фізичного виховання в школах «Cool Games».

Грандіозним став виступ учнівської збірної на Всесвітній літній Гімназіаді – 112 медалей і 1 перше загальнокомандне місце. На першій Всесвітній зимовій Гімназіаді учнівська збірна України виграла золоту медаль з біатлону.

Збірна університетів України на IV Європейських університетських іграх здобула 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород. Вдалими були й виступи студентів на чемпіонатах світу з різних видів спорту.

Серед пріоритетних планів Комітету на 2019 рік для школярів є проведення фіналу Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Combat Games» 2018-2019 р., зимова Гімназіада України, Міжнародний спортивно-масовий захід серед школярів «E-sport», участь учнівської збірної команди України у Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games 2019»; для студентів – Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед студентів, присвячений святкуванню Міжнародного дня студентського спорту, зимова Універсіади України, XIV літня Універсіада України, участь студентської збірної у змаганнях XXX Всесвітньої літної Універсіади, чемпіонаті Європи серед студентів з єдиноборств.

Після обговорення, було ухвалено рішення визнати роботу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, задовільною, що діє відповідно до покладених на нього завдань.

Прес-служба КФВС МОН

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

коментарів