Робота з філіями

587

Під час онлайн-наради «Робота Комітету та його філій в умовах децентралізації» розглянули головні напрями роботи Комітету фізичного виховання та спорту МОН України та його підрозділів в областях. Зокрема, основним завданням залишається організація роботи у напрямі фізичного виховання в закладах освіти областей, м. Києва, об’єднаних територіальних громад. Для цього керівникам філій потрібно, як зазначив голова Комітету Вадим Стеценко, співпрацювати з управліннями, департаментами освіти та ОТГ у регіонах, що допоможе ефективніше налагодити, як комунікацію між структурами, так і подальшу ефективну роботу.

Також Комітетом та його філіями в лютому та березні планується проведення тематичних онлайн семінарів з вчителями фізичної культури щодо рекомендацій та методів впровадження новітніх навчальних програм у закладах освіти, а також проведення онлайн змагань з різних видів спорту!

Маємо надію, що після закінчення карантину ми зможемо разом із нашими стратегічними партнерами Українською федерацією учнівського спорту, Спортивною студентською спілкою України, федераціями з видів спорту повернутися до організації та проведення спортивних та спортивно-масових заходів, а також представляти Україну на офіційних міжнародних змаганнях серед учнівської і студентської молоді!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів