Розпочалися фінальні змагання Гімназіади України 2018 року з плавання

2673

21 березня 2018 року в м. Білій Церкві відбулося урочисте відкриття та розпочалися фінальні змагання Гімназіади України 2018 року з плавання. Змагання проходять з 20 по 23 березня 2018 року на базі Комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи № 1.

Ці багатоступеневі змагання є знаковими тому, що школярські змагання являються важливою складовою у формуванні з юних спортсменів майбутніх олімпійських чемпіонів та пошуку і відбору нових спортивних талантів.

На церемонії урочистого відкриття були присутні почесні гості: Масло Віталій Віталійович, начальник управління фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Антонюк Микола Анатолійович, заступник Білоцерківського міського голови, Петрик Юрій Федорович, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Ільченко Анатолій Іванович, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також вчителі фізичної культури Київської області, представники спортивної громадськості, працівники інших освітянських і спортивних організацій.

Усіх присутніх, і в перше чергу, юних спортсменів, своїх однолітків прийшли привітати своїми виступами з цим святом вихованці комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та вихованки відділення художньої гімнастики комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту”.

У змаганнях беруть участь 10 кращих команд учнів-спортсменів, переможців обласних етапів змагань України (107 учасників).

 

 

Коментарі

коментарів