Розпочався Європейський марафон фізкультурно-оздоровчих подій

514

Цього тижня розпочався Європейський марафон фізкультурно-оздоровчих подій. Організаторами якого є Ukraine Active, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» та Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.

20 вересня був проведений Всеукраїнський вебінар, за участю експертів UkraineActive та відомих українських фітнес-експертів, де були висвітлені питання на тему «Підвищення ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи закладу освіти НУШ в умовах воєнного стану». 

23 вересня відбувся онлайн захід, присвячений Європейському тижню. Він розпочав низку заходів проведення Be active Day в Україні. 

Зум платформа Марафону об’єднала прихильників спорту і здорового способу життя з різних куточків України, вітали один одного і розповідали про свої захоплення і любов до спорту, важливість для них такого марафону і об’єднання українці з півночі і півдня, сходу і заходу країни. 

Також була можливість долучитися до участі в марафоні і на ютуб каналі UA_active. 

Участь у марафоні взяли учні і студенти, вчителі фізичної культури шкіл, ліцеїв, гімназій, викладачі фізичного виховання коледжів і технікумів, вишів країни.

Приємно було бачити наше зовсім юне покоління, яке так подорослішало за цей час, так точно і впевнено висловлювали свої думки, підбадьорювали своїми яскравими посмішками інших учасників, говорили про любов до спорту і бажання найшвидше долучитися до нових руханок, завдань і флешмобів від організаторів заходу. З усіх вуст лунало «Слава Україні! Героям Слава!» 

Без сумніву, коли в країні від малечі до дорослого, всі вірять і спрямовують свої зусилля на Перемогу, вона обов‘язково прийде!

То ж дякуємо організаторам заходу за надану можливість спілкування, підзарядки, емоційного наповнення!

Завтра – 24 вересня на всіх бажаючих чекає продовження Be Active Day, де учасники зможуть зустрітися вже особисто і привітати один одного, взяти участь у різноманітних активностях і активно провести цей день.

Для отримання інформації про місце, час і програму проведення заходу необхідно пройти реєстрацію за цим посиланням.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів