РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У МЕЖАХ ПРАВОВОГО РЕЖИМУ ВОЄННОГО СТАНУ

2169

За Указом Президента №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» з 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан строком на 30 діб.

Воєнний стан – це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності, територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям і органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове обмеження конституційних прав і свобод людини та громадянина, прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України закликає громадян зберігати спокій і розсудливість. Ми просимо Вас за можливістю залишатись вдома!

Презентовано оновлений довідник https://dovidka.info/ «У разі надзвичайної ситуації або війни», в якому зібрані поради, як захистити себе у кризовій ситуації.

Звертаємося до всіх громадян і просимо орієнтуватися на офіційні повідомлення державних органів влади України, Нацполіції, РНБО, Міноборони, місцевих органів влади та не ігнорувати рекомендації:

• Президента України у Telegram-каналі;

Ради національної безпеки і оборони України;

Офісу Президента України та офіційний канал Офісу Президента України в Telegram;

Кабінету Міністрів України;

• Генерального штабу ЗСУ та Facebook-сторінка;

• Офіційний Telegram-канал Прем‘єр-міністра України;

• Офіційний Telegram-канал Міністра освіти і науки України;

• Офіційний Telegram-канал центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

У разі надзвичайної ситуації або війни (https://dovidka.info/)
Практичні поради, як підготуватися до надзвичайної ситуації та як діяти в такому випадку

Коментарі

коментарів