«Рух – це здорово!»

263

До участі у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів «Рух – це здорово», в рамках проведення «Олімпійського дня», одною з перших на Волині долучилась Ківерцівська міська територіальна громада.

1 червня на міському стадіоні зібралось понад 100 учнів закладів загальної середньої освіти місцевої громади, які взяли участь у традиційному легкоатлетичному забігу, різноманітних естафетах, перетягування линви, визначили кращих у грі «Дартс».

У заході, який організувало Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України спільно з відділенням НОК України у Волинській області, взяли участь: голова Ківерцівської територіальної громади Олександр Ковальчук , заступник голови Ківерцівської територіальної громади Юрій Тананайський , відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Олександр Хриплюк, вчителі фізичної культури та тренери ДЮСШ.

Усі учасники були нагородженні цінним подарунком від відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області.

Аналогічні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулись у Зимнівській, Цуманській, Затурцівській, Підгайцівській територіальних громадах.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів