«Рух – це здорово!» для дошкільнят Луганщини і Харківщини

334

Одним з найважливіших аспектів здорового розвитку дитини є фізична активність. У сучасному світі, коли багато часу діти проводять перед екранами телевізорів, комп’ютерів та смартфонів, проведення спортивних заходів для дітей стає особливо важливим. 13 червня 2023 року  в м. Бровари Київської області в рамках Всеукраїнського спортивного заходу «Рух – це здорово!» відбулося чудове спортивне свято для дітей вимушених переселенців з Луганської та Харківської областей.

У заході взяли участь діти віком від 4 до 6 років. Організаторами виступили Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

У ході проведення естафет малюки мали можливість познайомитись та спробувати себе в різних видах спорту. Вони навчались правильно бігати, стрибати, кидати м’ячі та розвивати свою координацію. Малюки з захопленням виконували різноманітні вправи, демонструючи свою впевненість та здібності.

Сподіваємось, учасники спортивного заходу отримали задоволення, бо рух і фізична активність – то є користь, здоров’я та розвиток. Наприкінці свята всі учасники отримали подарунки від партнера заходу Луганського обласного осередку Національного олімпійського комітету України. 

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів