«Рух-це здорово!» на Полтавщині

534

Рух – це здорово! В цьому змогла переконатися учнівська молодь не тільки області, а й усієї країни. 

Сьогодні Полтавщина активно долучилася до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух-це здорово!», який стартував одночасно в усіх регіонах України 8 червня.

За сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації епіцентром цього дійства в області стала Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів спортивного профілю імені І.М. Піддубного.

Максимум позитиву, гарного настрою, неймовірний шквал емоцій та заряд енергії отримали учасники заходу, спробувавши себе у різноманітті рухових активностей, а це і цікаві естафети, міні-турніри з футболу, волейболу, показові виступи з дзюдо, боксу, боротьби греко-римської. Цікавим та видовищним був велозабіг. 

По закінченню заходу всі учасники отримали нагороди та солодкі призи від Полтавського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України!

Дякуємо високопрофесійному та дружньому колективу школи-інтернату під керівництвом Олександра Кириченка та всім, хто допоміг організувати це свято спорту для дітей!

Полтавське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів