«Рух – це здорово!». Якщо раптом ще в цьому сумніваєтеся – приходьте і рухайтесь разом з нами!

1551

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, розпочинається традиційний Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів – «Рух – це здорово». Справжні фестивалі здоровʼя триватимуть до 18 червня, в усіх областях України, де дозволяють воєнні обставини.

В перший же день свято руху і здорового способу життя проведуть у Дніпропетровській, Черкаській, Сумській, Волинській, Полтавській, Тернопільській, Одеській, Кіровоградській, Рівненській, Чернівецькій і Хмельницькій областях.

Буде маса різноманітних активностей: це і руханки, і естафети, й міні-турніри з різних видів спорту та фізичних активностей, танцювальні конкурси, легкоатлетичні забіги, квести, велопробіги, показові виступи, зустрічі зі спортсменами.

Участь у них вже в перший день візьме понад 50 тисяч дітлахів і дорослих!

А 10 червня в Івано-Франківську відбудеться своєрідний гала-фестиваль, центральний захід Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово!».

Організовує і проводить цей Всеукраїнський захід Комітет з фізичного виховання і спорту МОН України та його відділення (філії) за сприяння структурних підрозділів управління освітою відповідних державних адміністрацій.

Хто був з нами у попередні роки чи просто бачив, як це відбувається, підтвердить: це дуже весело, спортивно, драйвово.

А хто ще не був – обовʼязково долучайтеся. Адже рух – це здорово!

 

Коментарі

коментарів