«Рух – це здорово!»

4180

В рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проєкту «Рух – це здорово!», започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в Дніпропетровській області з нагоди Дня захисту дітей оголошено тиждень «Рух – це здорово!». 

В регіонах області вже відбулась низка спортивних заходів серед школярів.

В фінальних змаганнях спортивних ігор серед учнів професійно-технічної освіти з волейболу серед юнаків перемогла збірна команда м. Дніпра, серед дівчат команда Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

Загалом у 5 відбіркових групах взяли участь волейбольні команди з 27 навчальних закладів  і 520 юнаків та дівчат.

В фіналах чемпіонатів області перемогли:

– з баскетболу серед команд юнаків 2005 р.н. і молодше вихованці ДЮСШ № 5 м. Кривого Рогу.

– з футболу команда юнаків 2009-2010 р.н. Васильківської селищної ради.

У відбіркових змаганнях чемпіонату області з волейболу серед юнаків 2005-2006 р.н. право взяти у фіналі, який відбудеться 8 червня 2021 р. в м. Нікополі, вибороли команди ДЮСШ № 1 м. Нікополя, ДЮСШ м. Новомосковська, ДЮСШ Солонянської селищної ради.

Також визначився перший учасник фіналу з футболу серед юнаків 2009-2010 р.н. – це команда Магдалинівської селищної ради.

Восьмого червня одночасно у всіх регіонах області планується проведення різноманітних фізкультурно-оздоровчих заходів в таборах з денним перебуванням школярів, спортивно-оздоровчих таборах ДЮСШ та чемпіонати з видів спорту.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів