Семінар-практикум для вчителів фізичної культури на Одещині

1514

7 грудня у День місцевого самоврядування в с. Маяки, Одеської області, Біляєвського району на базі Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» та Маяківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури з метою впровадження інноваційних підходів до організації фізичного виховання в школі та популяризаціі здорового способу життя в освітній процес завдяки Всеукраїнському спортивно-масовому заходу серед школярів “Сool games”.

До нас також приєднався сільський голова – Віктор Юрійович Дяченко, радо вітав учасників семінару та побажав гарного навчання та настрою. Також було запрошено помічника керівника Вадима Григоровича Стеценко Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Сергія Анатолійовича Антропова який провів теоретичну та практичну частини з вчителями Одеської області.

Словом до привітання приєднався начальник Одеського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту – Тулунжи Олександр Петрович який висловив подяку керівництву громади за розвиток фізичного виховання та спорту в Одеській області, допомогу в організації та проведенні семінару-практикуму, а також велика вдячність в.о. начальника управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Маяківської сільської ради-Юлії Леонідівні Лазаренко, директору Маяківського НВК “ЗЗСО І-ІІІ ст.-закладу дошкільної освіти” Маяківської сільської ради- Половському Андрію Миколайовичу, вчителю фізичної культурі яка увійшла у топ 10 вчителів фізичного виховання за версією «Global Teacher Prize Ukraine»- Давлєтовій Анастасії Володимирівні, голові постійної депутатської комісії з соціальних питань, освіти, молоді, фізичної культури та спорту Южненської міської ради, вчителю методисту, абсолютній переможеці Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу – Світлані Олександрівні Вишні, методисту фізичної культури Одеської академії неперервної освіти – Світлані Олександрівні Оніщук.

Учасниками семінару-практикуму стали 85 педагогів Одещини. Семінар-практикум «Cool Games»  складався з теоретичної та практичної складової частини. Вчителі мали можливість на практиці ознайомитися з новими варіативними модулями до модельної програми фізичної культури Нової української школи. В ході підготовки до семінару саме модуль «Cool Games» був попередньо обраний вчителями. Під час практичної частини вчителі опрацювали вправи на організацію роботи в команді, поділилися досвідом роботи, опановували нові комунікації гри «Cool Games».

Щиро дякуємо за теплий прийом Комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»-Котику Анатолію Леонідовичу (Біляївський район с. Маяки) та Маяківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Сподіваємося, що проведений захід змотивує вчителям  впроваджувати даний модуль у освітню діяльність в роботі з учнями.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів