Семінар з національно-патріотичного виховання відбувся на Дніпропетровщині

1284

В дитячо – юнацькому центрі «Штурм» Дніпровської міської ради пройшов обласний семінар – практикум «Національно – патріотична спрямованість процесу впровадження інноваційних педагогічних технологій в закладах освіти Дніпропетровщини».

Директор позашкільного закладу  Ірина Герліванова ознайомила вчителів фізичної культури області з 27 річним досвідом роботи закладу, єдиною на Україні, унікальною у своєму вирішені, системою виховання підростаючого покоління на національно – патріотичних традиціях українського народу.

Учасники семінару ознайомилися з роботою підрозділів клубу «Школа козацького традиційного бойового мистецтва «Спас – Штурм», який очолює заступник директора закладу, віце – президент Всеукраїнської федерації «Спас» – Геннадій Поляков та сучасними тенденціями у фітнесі, з якими познайомила учасників семінару Євгенія Тимошенко – віце – президент федерації фітнесу м. Дніпро.

В рамках міських програм «Дніпро – спортивне місто», педагоги закладу проводять різноманітні заходи не тільки з підростаючим поколінням, а і з батьками та з людьми похилого віку. Учасники семінару відвідали тренувальне заняття спортивного гуртка, які відвідують батьки та бабусі учнів клубу.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів