Серед учасників Чемпіонату світу з легкої атлетики у США – хмельничанка Марина БЕХ-РОМАНЧУК

476

В американському Юджині, штат Орегон, завершився 18-й чемпіонат світу з легкої атлетики, який проводився з 15 по 24 липня 2022 року.

Україна посіла 31-шу позицію в медальному заліку. У нашій збірній команді – дві медалі у стрибках у висоту: Ярослава МАГУЧІХ з Дніпра виборола срібло (2,02 м), Андрій ПРОЦЕНКО з Херсону, стрибнувши на 2,33 м, посів третє місце у фіналі та здобув бронзову медаль.

Спортсмени 192 країн протягом 10 днів розіграли 49 комплектів нагород. Найбільше медалей завоювали господарі першості (33), другі-ефіопці, а треті-ямайці.

Хмельничанка Марина БЕХ-РОМАНЧУК увійшла до вісімки найсильніших в стрибках у довжину. Початок фіналу для хмельничанки був доволі непоганим. Адже у першій спробі вона стрибнула на 6,79 метри та очолила змагання. Ось тільки потім суперниці Бех-Романчук додавали у своїх результатах, а Марина чотири поспіль спроби мала заступ. І лише в заключній шості спробі учениця Вадима КРУШИНСЬКОГО показала 6,82 метри, яких вистачило на восьме місце. До бронзової медалі, яку завоювала з особистим рекордом бразилійка Летіція Оро Мело, нашій спортсменці не вистачило лише семи сантиметрів!

На цьогорічного чемпіонаті світу Марина змагалася ще й у потрійному стрибку, де посіла 11 місце (13,91 м).

Літній легкоатлетичний сезон триває, попереду в наших спортсменів ще ряд відповідальних міжнародних стартів, де вони ще матимуть змогу реалізувати свій потенціал  і зійти на п’єдестали пошани. Тож нехай їм пощастить!

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України