Завершилася Всесвітня Гімназіада!

2304

З 14 по 22 травня відбулась визначна подія у світі шкільного спорту – Гімназіада 2022!
У змаганнях брали участь 3600 учасників із 63 країн світу!

Не зважаючи на військовий стан в Україні, наші школярі все ж таки взяли участь та гідно представили нашу країну на Гімназіаді у Франції.

Нашу команду представляли 93 учнів та учениць віком від 16 до 18 років.
Учнівська збірна України була представлена у таких видах спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, волейбол пляжний, гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, брейкінг, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), регбі 7, стрільба з лука та фехтування!
Протягом міжнародних змагань наші юні спортсмени показали, що українці – це сильна нація! І довели це всьому світові виборовши 11 золотих медалий, 18 срібних медалей та 19 бронзових медалей!

За цим посиланням ви зможете побачити результати виступів учнівської збірної по видам спорту.

Нашу збірну тепло зустрічали Організатори змагань, а також представники інших країн світу!

Від щирого серця хочемо подякувати за всебічну підтримку та сприяння Міністру освіти і науки України Сергію Шкарлету, Міністру молоді та спорту Вадиму Гутцайту, Міністру освіти Франції Жан-Мішель Бланкер, президенту Міжнародної федерації учнівського спорту Лорану Петринці, президенту Української федерації учнівського спорту Роману Гребі, керівникам всеукраїнських федерацій та тренерам з видів спорту, відповідальним працівникам Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та його філіям, які брали участь в організації та підготовці учасників до участі у Всесвітній Гімназіаді!

Наступна Всесвітня Гімназіада відбудеться в Бахрейні у 2024 році!

Вітаємо переможців та призерів! Разом до Перемоги! Слава Україні!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів