Шкільні ігри – Ліга шашок серед учнів ЗЗСО у Херсонській області 

185

З 11 по 22 грудня 2023 року Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Федерацією шашок Херсонської області та при організаційній підтримці керівництва ДЮСШ з шахів та шашок Херсонської міської ради були проведені змагання Шкільних ігор – Ліга шашок серед учнів закладів загальної середньої освіти Херсонської області.

Головний суддя змагань – Куколева Ірина Юріївна, суддя національної категорії.

Змагання проводилися в онлайн-форматі на шашковому порталі playok.com у чотири етапи:

І етап – шкільний;

ІІ етап – першість об’єднаних територіальних громад;

ІІІ етап – районний;

ІV етап – обласний (фінальний).

Залік проводився серед юнаків та дівчат окремо у чотирьох катигоріях:

  • учні 3-4 класів;
  • учні 5-6 класів;
  • учні 7-9 класів;
  • учні 10-11 класів. 

На першому етапі прийняли участь 2150 учнів з 75 закладів освіти, на другому – 1082 учня з 67 закладів, на третьому – 721 учень з 36 закладів освіти. На четвертому фінальному етапі прийняло участь 121 учень з 19 закладів освіти Херсонської області. 

Переможцями та призерами змагань стали:

серед юнаків 3-4 класів:

І місце – Борисов Єгор, Музиківський опорний ліцей ;

ІІ місце – Костін Євгеній, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31;

ІІІ місце – Баранюк Олександр, Херсонська гімназія № 28 ;

серед дівчат 3-4 класів:

І місце – Лукашенко Камілла, Новозбур’ївська гімназія;

ІІ місце – Мартиненко Софія, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 54;

ІІІ місце – Остапович Поліна, Музиківський опорний ліцей;

серед юнаків 5-6 класів:

І місце – Крітченко Дмитро, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4;

ІІ місце – Мірошник Тимофій, Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Спіціальний Олександр, Музиківський опорний ліцей;

серед дівчат 5-6 класів:

І місце – Колесниченко Анастасія, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 37;

ІІ місце – Супруненко Катерина, Херсонська гімназія № 1;

ІІІ місце – Юхненко Іванна, Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

серед юнаків 7-9 класів:

І місце – Філенко Артем, Херсонський фізико-технічний ліцей;

ІІ місце – Таценко Олег, Музиківський опорний ліцей;

ІІІ місце – Перперідіс Олександр, Херсонська гімназія № 16;

серед дівчат 7-9 класів:

І місце – Павлова Сніжана, Новозбур’ївська гімназія;

ІІ місце – Галімон Валерія, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4;

ІІІ місце – Нечипорук Кіра, Бериславський заклад повної загальної середньої освіти; 

серед юнаків 10-11 класів:

І місце – Максимов Єгор, Херсонський фізико-технічний ліцей;

ІІ місце – Рогозін Арсеній, Херсонський фізико-технічний ліцей;

ІІІ місце – Клімчук Андрій, Музиківський опорний ліцей;   

серед дівчат 10-11 класів:

І місце – Поспілько Кіра, Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Грабовська Олена, Музиківський опорний ліцей;     

ІІІ місце – Чайковська Ксенія, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 39.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів. Всі учасники змагань отримали сертифікати Херсонського обласного відділення КФВС МОН України.

 Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів