Шкільний етап Cool Games відбувся серед 5-х класів у столиці

917

16 грудня представники Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та керівник відокремленого підрозділу ГО «Українська федерація учнівського спорту» в Оболонському районі Києва Антон Ващенко відвідали ще один з шкільних відбіркових етапів «Cool Games». Цього разу це стали змагання серед учнів 5-х класів школи №104 ім. О. Ольжича, що в Пущі-Водиці.  Естафетні перегони зібрали 4 команди, що представляли кожен з 5-х класів школи. Змагання організували вчителі фізичної культури Людмила Юріївна та Руслан Вячеславович за допомогою своїх колег вчителів, що допомагали у якості суддів. Все відбувалось як на справжніх змаганнях – починаючи з жеребкування і шикування команд під час урочистого відкриття заходу, неупередженого і чесного суддівства і завершуючи нагородженням команд.

Справжні пристрасті вирували у спортивній залі школи! Кожна з команд боролося за перемогу в кожній з естафет, однокласники підтримували один одного і голосно і дуже емоційно вболівали за учасників своєї команди. Команда-переможниця визначалася за результатами перегонів у 5-ти естафетах, то ж перемогти дійсно могли лише найспритніші!

Беззаперечну перемогу виборола команда 5-В класу, в якій були учасники, що вже мали досвід участі у минулорічному Всеукраїнському етапі Cool Games. То ж досвід зробив свою справу. Другою стала команда 5-А класу, а третє місце розділили команди
5-Б і 5-Г класів.

То ж з найкращі вибороти право представляти свою школу на районному етапі IV Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», проведення якого заплановано у лютому наступного року.  А подальші відбору ще чекають на учнів 6-9 класів цієї школи, які вступлять у веселу і емоційну боротьбу вже після новорічних свят.

Щиро вдячні адміністрації і вчителям фізичної культури школи №104 ім. О. Ольжича за активне ставлення, підтримку і розвиток зацікавленості учнів у уроках фізичної культури і заохочення їх до рухової активності.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів