Школяр з Тернополя став бронзовим призером Турніру-меморіалу з вільної боротьби пам’яті І. Первачука

578

ХІ-й Турнір-меморіал з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігоря Первачука відбувся у Львові. Під час запеклих баталій на килимах, встановлених на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України, силами помірялися близько трьох сотень юнаків і дівчат віком до п’ятнадцяти років та не старших двадцяти років юніорів з переважної більшості областей нашої держави.

Тернопільський школяр, вихованець ТОДЮСШ з літніх видів спорту Назар Комаровський серед юнаків 2008-2010 р.н. (U-15) у ваговій категорії до 62 кг посів третє місце і став бронзовим призером турніру. Тренер спортсмена Іван Лозинський.

Решта учасників – вихованців школи, хоч і не завоювали медалей, проте здобули безцінний досвід, що знадобиться їм на шляху до подальших перемог.

«Вдячні нашим тренерам та юним спортсменам за те, що проявили характер і волю до перемоги!» – ідеться на сторінці школи у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України