Школярі Дніпропетровщини – призери міжнародних змагань

378

Вихованка ДЮСШ № 7 м. Кривого Рогу Поліна ЧЕРНЕНКО здобула срібло Чемпіонату Європи з боксу серед молоді, який проходив у столиці Болгарії Софії.

Учні 11 класу Дніпропетровського фахового коледжу спорту Крістіан ХОХЛОВ виборов золото, Іван ЧЕРНИШЕНКО бронзову нагороду на кадетському Кубку Європи з дзюдо у французькому Страсбурзі

Вихованці ДЮСШ № 2 м. Кривого Рогу Дар’я КОНСТАНТИНОВА у ваговій категорії 73 кг. посіла І місце з боротьби вільної, Артем ЧОБОТАР здобув бронзу з плавання на дистанції 50 м батерфляєм у відкритих чемпіонатах Литви серед кадетів, які проходили у м. Клайпеда.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України