Школярі села Великий Глибочок долучились до проєкту OlympicLab

117

Учні 5-6 класів Великоглибочецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька Тернопільської області долучилися до Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей та молоді #OlympicLab! Стипендіат місцевого осередку НОК України в Тернопільській області, КМСУ з легкої атлетики Олександр ХОМА реалізував з школярами модуль «Гендерна рівність в спорті». Однак відбулась ця зустріч у дещо зміненому від попередього задуму форматі, оскільки залунала тривога і учні разом із вчителями спустились в укриття. Саме там Олександр і розповів учасникам заходу корисну та цікаву інформацію про гендерну рівність у спорті, участь жінок та чоловіків в Олімпійському русі та про різницю між дисциплінами у різних видах спорту. Окрім цього учні дізнались більше про НОК України, його мету та завдання, проєкти, які реалізуються місцевими осередками та відомих спортсменів області.

А продовжилась зустріч цікавими естафетами, в яких усі учасники могли проявити свої здібності та сприяли згуртованості колективу!

На завершення заходу усі учасники зробили спільне фото на згадку та отримали олімпійські подарунки від осередку НОК України в Тернопільській області.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів