Школярі та дошкільнята позмагались у дитячих стартах в межах 6-го львівського півмарафону

789

Після двохрічної перерви в межах відначення Дня Конституції у м. Львові відбувся традиційний 6-й львівський півмарафон, який включав дитячі старти окремо серед дівчат та хлопчиків на дистанціях 1000 та 500 метрів, а також спільний старт для зовсім юних львів’ян-дошкільнят – на дистанцію 100 метрів. Участь у стартах взяли понад 200 школярів і школярок.

Старт та фініш забігу відбувалися у самому центрі Львова, – на проспекті Свободи поблизу Львівського національного академічного театру опери і балету імені С.Крушельницької, що дозволило учасникам насолодитись не лише змагальним духом, але й атмосферою історичного центру Львова.

Серед учасників стартів були представники усієї України, а нагороди вибороли не лише не лише львів’яни. Так, дистанцію 1000 метрів серед дівчат найшвидше подолала представниця Донеччини Голікова Софія (4 хв 14 сек), другою фінішувала львів’янка Вікторія Беген (4 хв 29 сек), а третьою стала киянка Іванна Опанасенко (4 хв 31 сек). На дистанції 1000 метрів серед юнаків у трійці призерів виявились львів’яни Маркіян Бобко (4 хв 41 сек), Артур Михайлюков (4 хв 47 сек) та Антоній Війтів (4 хв 55 сек).

У дитячому забізі на дистанції 500 метрів з результатом 1 хв 58 сек першою прийшла до фінішу львів’янка Юлія Ваврик, другою з результатом 2 хв 6 сек стала Софія Слимак (м. Львів), а трійку призерів замкнула представниця м. Чернівців Глорія Польова (2 хв 7 сек). Серед хлопців до трійки кращих потрапили троє львів’ян які фінішували з інтервалом 5-7 секунд починаючи з 1 хв 57 сек – Руслан Михайлюков, Андрій Пилипів та Данило Беген.

Всі учасники, а таких виявилось понад 200, які подолали свою дистанцію, отримали пам’ятну медаль фінішера. Абсолютні переможці на кожній із дистанцій, – пам’ятні відзнаки та подарунки від спонсорів.

Серед учасників дорослих забігів на 4,2 та 10 км бігли одразу 7-ро представників Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, які своїм прикладом вирішили показати користь бігу.

“Здоровий спосіб життя, частиною якого є бігова культура, необхідно розвивати змалечку. Тому започаткована декілька років тому ідея дитячих стартів поруч із дорослими забігами, – хороша можливість популяризувати біг серед юнаків і дівчат, надаючи їм можливість рівнятись на батьків та змагатись між собою,” – прокоментував проведення забігів начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що дитячі забіги в межах львівського півмарафону були організовані громадською організацією “Бігова Україна” у співпраці із Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, зокрема Львівським обласним відділенням, та Українською федерацією учнівського спорту.

Львівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України