Школярі та студенти Тернополя взяли участь у спортивно-розважальному заході «Ме/Жа» 

255

Фінальний спортивно-розважальний захід «Ме/Жа» відбувся в залі Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі. Учасниками дійства стали учні старших класів, студенти Фахового коледжу харчових технологій і торгівлі, ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Галицького фахового коледжу ім. В’ячеслава Чорновола та ТЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – переможці спортивно-розважальних змагань «Нумо, дівчата» та «Нумо, хлопці».

Щоб вибороти перемогу, хлопцям та дівчатам довелося змагатися у різних спортивних естафетах, боротися за кожну перемогу, показати командну гру та вражаючі стратегії, виконуючи цікаві завдання, демонструючи кмітливість, вміння, спритність та здатність до командної роботи.

Найкращими виявилися команди:

1 місце – «Тернопільський фаховий коледж харчових технологій і торгівлі» (дівчата);

2 місце – «Тернопільськийфахловий коледж харчових технологій і торгівлі» (хлопці);

3 місце – «Галицький фаховий коледж ім. В’ячеслава Чорновола» (дівчата).

Переможці отримали оригінальні кубки та подарунки від організаторів та партнерів заходу – Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення та управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради спільно з Тернопільською міською радою.

«Ме/Жа – це прекрасна мета заходу! Демонстрація того, що різниця між хлопцями і дівчатами є умовною, а також те, що спільна робота і взаємне доповнення можуть принести чудові результати. Учасники, як дівчата так і хлопці, виконували однакові завдання на спортивну підготовку, ерудицію, швидкість реакції та влучність», – ідеться у дописі на сторінці Центру у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів