Школярі Тернопільщини спортивно провели Олімпійські уроки #be active# 

941

В Тернопільській області відбулись олімпійські уроки #be active# організовані НОК України в Тернопільській області в співпраці із закладами загальної середньої освіти області.

Так, в Хоростківській ОТГ, організатором  уроку виступила КЗ «Хоростківська ДЮСШ ім. М.І.Підодвірного», провели олімпійські дні у населених пунктах ОТГ (с.Перемилів, с.Великий Говилів, с.Увисла, С.Сорока) пыд час проведення яких відбулося багато різноманітних змагань. Окрім спортивних заходів учасник ініціювали прибирання  стадіону, до різноманітних спортивних заходів  залучено 316 учасників.

Школярі Скалатської об’єднаної територіальної громади олімпійський день розпочали свій олімпійський урок з руханки під керівництвом учительки фізичної культури Ольги Данелюк. У гості до юних прихильників здорового способу життя завітала їхня уславлена землячка, майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Марія Хлян. Славетна землячка показала майстер клас та стала учасницею цікавих естафет, які Зеновій Гелета організував так, щоб  команда учнів мала змогу змагатися з командою вчителів. 

Натомість учні з Кривого розпочали олімпійський урок із велосипедного пробігу лісовою галявиною. Далі так само були активна руханка і змагання, що їх провів учитель фізичної культури Ігор Данелюк. А вікторину на олімпійську тематику діти провели у вигляді гри «Хто я?», вгадуючи з допомогою загадок, про який вид спорту йдеться.

 В Шумбарському навчально-виховному комплексі Шумського району учні також з азартом і завзяттям провели урок #be Active# Свято розпочалось з танцювальної руханки спільно з почесними гостями Учні узяли участь у захоплюючих спортивних естафетах, продемонстрували свої знання під час вікторини «Знавець олімпійського спорту».

На завершення ж стипендіатка місцевого осередку НОК України в Тернопільській області Іванна Попадюк спільно з партнером по тренуваннях Максимом Павкою провели для дітей майстер-клас із боротьби дзюдо.

Усі учасники олімпійського уроку в районах та громадах нагороджені подарунками від НОК України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація та фото: НОК України Тернопільської області)

Коментарі

коментарів