Школярі Волині змагаються з настільного тенісу

716

На виконання плану спортивно-масових заходів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України у м. Луцьку у спорткомплексі факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Волинського національного університету ім. Лесі Українки завершились змагання з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2004-2005 р.н. за програмою ХVІІІ Спортивних ігор школярів Волині.

У змаганнях взяли участь 19 команд з міських, селищних та сільських територіальних громад області.

Під час урочистого відкриття змагань, учасників та їх вчителів привітали начальник Волинського обласного відділення (філії) Олександр Манахін, ректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Анатолій Цьось та декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік.

За підсумками змагань перше місце виборола команда Луцької міської територіальної громади, друге і третє місця посіли школярі Ковельської та Камінь-Каширської міських територіальних громад.

Переможці і призери змагань нагороджені кубками, дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та медалями Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України