Школярі з Козови дізнавались про загальнолюдські та Олімпійські цінності завдяки проєкту «OlympicLab»

123

Зі спортивно-інтерактивним проєктом серед дітей та молоді під назвою «OlympicLab» у День Єднання завітав у Козлівський ліцей місцевий осередок НОК України в Тернопільській області. Під час заходу для майже 40 учнів 5-6 класів було реалізовано напрям проєкту «Олімпійські та загальнолюдські цінності». 

В гості до школярів завітав стипедіат НОК України в Тернопільській області, КМСУ з легкої атлетики, переможець та призер Кубку України з легкої атлетики Олександр Хома. Спортсмен розповів учасникам заходу про діяльність місцевого осередку, проєкти, що реалізуються НОК України та мету сьогоднішньої зустрічі. Олександр говорив також із дітьми про загальнолюдські та Олімпійські цінності, а зокрема повагу, рівноправність, солідарність і досконалість. Наголосивши наскільки важливо бути єдиними у боротьбі проти загарбника та маленькими спільними кроками наближати перемогу!

Захід розпочався з драйвової розминки від школярів, а з її завершенням перейшов у майстер-клас зі стрибків у висоту від Олександра Хоми. Після цього під керівництвом вчителів фізичної культури діти взяли участь у цікавих та емоційних естафетах, де змогли проявити свої здібності та згуртуватись в командній роботі заради перемоги.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів