Школярі з Почапинців в проєкті Olympic Lab теоретично і практично відкривали для себе важливість і потрібність спорту 

390

Черговий захід в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab за напрямком «Розвиток/добробут – пізнай себе» відбувся в Почапинському закладі загальної середньої освіти Підгороднянської сільської ради. Спортивну подію було спрямовано на популяризацію занять фізичною культурою і спортом, розвиток Олімпійського руху в Україні та пропаганду здорового способу життя. Відтак до школярів із Почапинець завітав стипендіат місцевого осередку НОК України, спортсмен-легкоатлет Олександр ХОМА

Олександр розповів дітям як пізнавати себе, як через спорт вони можуть розвиватись та реалізовувати свій потенціал, як завдяки силі волі та дисципліні ставати сильними, перемагати свої слабкості, коли, долаючи свій страх, можна краще пізнавати себе, ставати впевненішими та сміливішими.

Як інформує місцевий осередок НОК України, після цікавого спілкування школярі виконали енергійну розминку та продовжили розвивати себе спортивно себе завдяки рухливим іграм. На завершення заходу учні школи зробили спільне фото та отримали подарунки від місцевого осередку НОК України в Тернопільській області.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів