Школярі з Тернопілля відзначились «золотом» і «сріблом» на чемпіонаті України з легкої атлетики

232

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 року народження і молодших 23-25 червня тривав у Кропивницькому. Тернопілля на турнірі представляли четверо спортсменів, – повідомляє Федерація легкої атлетики області. 

Чемпіоном України в стрибках у висоту став атлет з Микулинець, учень Микулинецької опорної школи І-ІІІ ступенів Тернопільської області Матвій Чауш, якому підкорилася висота 196 см. Тренує чемпіона Євген Кармелюк. 

Срібну медаль в штовханні ядра з результатом 16,07 м виборов Максим Лаврик (тренер Іван Панасюк, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту»), а в метанні диску спортсмен став четвертим з результатом  50,53 м. Максим є учнем Козівського ліцею імені Володимира Герети.

Також четвертою в бігу на 3000 м закінчила дистанцію випускниця Тернопільського академічного ліцею «Генезис» Ольга Правецька, яка показала результат 11.25,16 сек. І шостою в спортивній ходьбі на 5000 м стала учениця Тернопільської ЗОШ № 11 Мар’яна Тріщук. Додамо, що обидві спортсменки тренуються під керівництвом Ольги Стефанишиної в ОДЮСШ. 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів