Школярі з Тернопілля здобули 4 медалі на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства

297

Чотири медалі вибороли юні атлети нашої області – школярі – на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2010-2011 років народження. Такі змагання з 3 до 5 березня 2023 року тривали в  легкоатлетичному манежі ШВСМ в місті Києві. Спортсмени змагались в двох видах легкоатлетичних дисциплін і за сумою набраних очок визначалося підсумкове місце.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, чемпіонкою України в бігу на 300 м+200 м стала Юлія Цвігун (Зборівська ДЮСШ, тренер Небельський Володимир). Також спортсменка зуміла покращити обласні рекорди на цих дистанціях серед дівчат до 14 років.

Дві срібні нагороди вибороли Єва Овод в двоборстві 60 м+200 м та Анна Сорока – 600 м+200 м (тренери Назар та Софія Рибій, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту»).

Вдало виступили вихованці тренера Ольги Кутної з Озернянської громади, які вперше взяли участь змаганнях такого рівня як чемпіонат України: Олійник Максим в двоборстві 300 м+200 м став бронзовим призером; Блохін Олексій був сьомим на 1000 м+300 м, а Сеник Ірина – дванадцятою на 300 м+200 м.

У спортивній ходьбі на 2000 м+ біг 600 м Мартинюк Павло зайняв сьоме місце, Голуб Іванна була восьмою (тренер Зозуля Віра, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту»).

Також восьмою в двоборстві 1000 м+300 м стала Черевата Олександра (тренери Дуда Богдан, Череватий Роман, ОДЮСШ).

Ще дві учасниці змагань Прус Вікторія на 300 м+200 м – одинадцята (тренер Клименко Олена, КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту») та Іванишин Дарина на 1000 м+30 м – чотирнадцята (ОДЮСШ, тренер Стефанишина Ольга).

Набравши 215 очок, наша область зайняла одинадцяте місце, а КУТОР «ОДЮСШ з літніх видів спорту» серед 43 спортивних шкіл України з 102 очками стала четвертою.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України