Школярі з Тернопілля здобули «срібло» і 3 «бронзи» на ЧУ з вільної боротьби

435

У місті Кам’янці-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2008-2009 р.н. (U15). Під час чотириденних баталій на килимах місцевого фізкультурно-оздоровчого комплексу силами мірялися 500 учасників. Честь Тернопільщини на турнірі захищали спортсмени з Тернополя, Борщева, Вишнівця, Збаража, Теребовлі, Підволочиська. Найбільшого успіху домоглася Мартіна Модна, яка, виступаючи у ваговій категорії до 36 кг серед дівчат, здобула срібну нагороду. Спортсменка – підопічна Олега Борисевича з Вишнівецької ОТГ.

А троє наших земляків завоювали «бронзу». Насамперед, це Костянтин Роговський у вазі до 47 кг, який тренується у Теребовлянському відділенні Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту під керівництвом Володимира Перхалюка. Як повідомив тренер спортсмена на своїй сторінці у соцмережах: «П’ять непростих поєдинків, і в результаті звання бронзового призера України їде до рідного міста. Вітаємо школу, у якій навчається спортсмен – Опорний заклад Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1». Також «бронза» і ще одного вихованця Теребовлянського відділення ОДЮСШ із літніх видів спорту та Володимира Перхалюка – Владислава Крючковського, який виступав у ваговій категорії до 57 кг. Навчається спортсмен у Теребовлянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. За словами Володимира Перхалюка, хлопці виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

Бронзова нагорода  за третє місце і у представника Борщівської ДЮСШ Іллі Марчака. Підопічний Руслана Антонюка став бронзовим призером чемпіонату у ваговій категорії до 62 кілограмів і також виборов спортивний розряд «Кандидата у майстри спорту України».

П’яті місця посіли Назар Гуска (в/к до 44 кг, Тернопільська ОДЮСШ із літніх видів спорту, тренер Іван Лозинський) і Віталій Ткач (в/к до 41 кг, Збаразька ДЮСШ, тренери Петро та Євген Королі).

Учасниками змагань стали також Назар Баньковський із Вишнівця, тернополяни Євген Ранецький з ОДЮСШ із літніх видів спорту і Володимир Кутник із КДЮСШ №1, Валентин Баран із Теребовлі. Тренери спортсменів Олег Жирій, Валерій і Дмитро Красовські, Василь Логойда, Іван Лозинський, Сергій Недокіс, Володимир Перхалюк.

Результати наших борців дозволили збірній Тернопільської області фінішувати в командному заліку на четвертому місці, залишивши позаду команди з Києва, Одеської і ще двох десятків областей. Чемпіонат України серед спортсменів до 15-років став відбірковим до євроейської першості, що на початку липня відбудеться в угорському Капошварі.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України