Школярі з Тернополя здобули три нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

57

В місті Березне (Рівненська область) завершився XXVII традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби памʼяті заслуженого тренера України Станіслава Івановича Коваля. Участь у змаганнях взяло двадцять команд і двісті сімдесят спортсменів. Тернопіль на турнірі представляли вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби.

В результаті серед молодших юнаків 2012-2013 років народження Владислав Олексенко (учень Буцнівського ліцею) виборов срібну нагороду у ваговій категорії 32 кг, а у ваговій категорії 35 кг Артем Топольницький (учень ЗОШ №11) та Костянтин Зозуля (учень ЗОШ №16) стали бронзовими призерами. Також у ваговій категорії 29 кг Давид Збараський (учень ЗОШ №4) посів п’яте місце, – інформує Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя на своїй сторінці у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України