Школярі Запорізької області стали призерами чемпіонату світу зі спортивного туризму

1067

Вихованці Комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради стали призерами Першості Світу зі спортивних туристських походів.

Група юних туристів Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР (м. Приморськ) посіла третє місце чемпіонату світу зі спортивного туризму 2020 року (маршрут – гірський І к.с.). Команда, під керівництвом Світлани Микалюк , здійснила туристський спортивний похід І категорії складності. Група подолала пер. Гулічала Верхня(3300м.)  пер. Гульба-1 (3320м.), пер. Чхундер (2720м), пер. Каретта (3050м), пер. Вахушті (3226м), пер. Загар (2665м) на північному заході Грузії (Сванетія). Маршрут протяжністю 110 км. був подолано за 9 днів.

До складу команди увійшли Буляткін Артем, Костов Микита, Гузенко Станіслав, Шашенок Денис, Ролін Артем, Копилов Олексій та Микалюк Людмила.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України