Школярі зі Збаража та Вишнівця успішно виступили на міжнародному турнірі «TALLINN OPEN»

189

Міжнародний турнір «TALLINN OPEN» – масштабні змагання, які зібрали у столиці Естонії декілька тисяч учасників із більше 30 країн світу – збірні США, Великобританії, Індії, ПАР, Франції, Німеччини, Канади, Ізраїлю, Греції, Грузії, України та багатьох інших. «Щоб зрозуміти масштаб змагань зазначимо, що участь в турнірі взяло 2 400 борців з 32 країн світу. Близько 160 команд одночасно змагались на 14 килимах!» – інформує Асоціація спортивної боротьби України. 

Надзвичайно приємно, що учасниками турніру стали вихованці Збаразького ФСК «Чемпіон»/Збаразької ДЮСШ та Вишнівецької ОТГ. Юні борці з Тернопілля виступили дуже успішно, завоювавши 7 медалей різного гатунку. В результаті наша команда посіла 9 загальнокомандне місце серед 160 команд-учасниць! Також команда Збаразького ФСК «Чемпіон» зайняла загальнокомандне третє місце серед кадетів (U-17), поступившись збірним Франції та США. Серед дівчат U-13 посіла друге загальнокомандне місце, поступившись збірній команді з Латвії з різницею в одне очко. Та серед хлопців 2012-2013 року народження у збаражчан друге загальнокомандне місце, поступившись одним балом збірній команді з Фінляндії.

Щодо особистих результатів, то як повідомляє тренер спортсменів Петро Король, серед спортсменів 2012-2013 років народження перші місця посіли Ханієв Джамал у ваговій категорії 29 кг та Павлинчак Діма (в/к 45 кг), срібним призером став Зирянов Давид (в/к 45 кг). У цій віковій групі 5 місце посів Рубаха Данило (в/к 35 кг), 6-те – Шарабуряк Дмитро (в/к 40 кг).

У віковій категорії 2008-2009 р.н. Сич Олександр (в/к 85 кг) був четвертим. 

Серед спортсменів 2006-2007 р.н. (U-17) срібні медалі здобули Хариш Владислав (в/к 60 кг) та Бовтун Назар (в/к 55 кг, Вишнівець), «бронзу» виборов Борак Дмитро (в/к 48 кг), також 4 місце посів Дячук Юрій (в/к 92 кг), п’яте – Солонинка Антон (в/к 110 кг).

Серед дівчат 2010-2011 р.н. переможницею стала Модна Мартіна (Вишнівець), яка завоювала перше місце у в/г 35 кг. Як пише на своїй сторінці у соцмережах тренер вишнівчан Олег Борисевич, Мартіна в першій та другій сутичці здобула перемогу в представниць Латвії, третю – в суперниці з Ірландії, потім перемогла борчиню з Польщі, та у фіналі  – спортсменку зі Швеції! А ще один спортсмен із Вишнівця Назар Бовтун переміг суперників з країн Латвії, Франції, Литви, Угорщини, у фіналі поступився борцю з Франції.

Як розповів тренер Збаразького клубу «Чемпіон» Петро Король: «Ми дуже вдячні естонським колегам за запрошення. Нас чудово прийняли. Для українських борців зараз кожен виїзд на змагання дуже важливий. Дітям потрібно розвиватись та трішки відволікатись від страшних реалій. Завдяки спорту вони мають цю можливість. В деяких дітей, які виступали в Талліні батьки на фронті захищають нашу батьківщину, і для них дуже важливо також захищати честь країни на спортивній арені.

Окрім турніру в рамках Tallin Open влаштували тренувальний збір, де двічі на день ми тренуємось зі спортсменами з цілого світу».

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів