Школярки Запорізької області вибороли три медалі чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР

825

За підсумками чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2006-2007 р.н, що відбувся в Києві, у три медалі (два срібла і бронзу) вибороли представниці Запорізької області.

Срібну нагороду в бігу на 200 м здобула восьмикласниця запорізького «Січевого колегіуму» Олександра Литвиненко. У фіналі дівчина була другою, з новим особистим рекордом – 26.02 сек. Спортсменка представляє СДЮШОР «Металург», тренери В. Павленко, Л. Апанович.

У секторі штовхання ядра, одразу дві сходинки п’єдесталу пошани зуміли відвоювати дівчата з Енергодару – Марина Балаховцева та Марія Жаховська, учениці 9-го та 8-го класів енергодарської ЗОШ №7.

У фіналі Марина Балаховцева в кращій спробі показала результат 13.07 м і виборола срібло, а Марія Жаховська — 12.20 м, що принесло їй бронзу. Призерки чемпіонату України представляють відділення СДЮШОР «Металург» з міста Енергодар, тренуються під керівництвом В. Борисенко та О. Борисенко.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України