Шлях до успіху

316

З вересня до кінця листопада Спеціальна Оліміпіада України за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю реалізовували унікальний проєкт – «Медіашколу Спеціальної Оліміпіади України: шлях до успіху». Упродовж трьох місяців 16 дівчат і хлопців з відхиденнями у розумовому розвитку з різних областей України отримували нові знання у роботі з соціальними медіа і соціальними мережами (Facebook, Instagram, TikTok). Також вони навчалися створювати і вести власний Youtube канал.

А 27 листопада його учасники зустрілись у Києві аби обговорити отримані навички від онлайн навчання, поділитися враженнями та обговорити плани на майбутнє. Також київський захід був приурочений до Європейського тижня баскетболу 2021 в Україні.

На фінальну зустріч завітала представниця Фонду й Міністерства соціальної політики України Ольга Журавель.

Спеціальною гостею заходу стала керівниця Ценру розвитку «Шахіна» Діана Подолянчук з Вінниці, яка розповіла про новий перспективний вид спорту СОУ – Dance sport.

Як зазначали під час зустрічі учасники Медіашколи: «Побільше б таких проєктів!». Проєктів, зустріч на які чекаєш щопонеділка і потім упродовж тижня намагаєшся виконувати домашні завдання, аби всі могли їх побачити.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів