Шахові змагання серед ЗВО в рамках XV обласної Універсіади відбулись у Херсоні

918

26-27 лютого в навчальній аудиторії Херсонського державного аграрно-економічного університету відбулись змагання з шахів серед закладів вищої освіти типів: інститут. академія, університет та коледж, технікум за програмою XV обласної Універсіади 2019-2020 навчального року.

В змаганнях взяли участь юнаки і дівчата з 12 закладів вищої освіти типу: коледж, технікум та 6 закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет.

На І та ІІ етапах змагань (внутрівузівські)  в закладах вищої освіти брали участь 712 студентів. 

В результаті проведених фінальних змагань серед юнаків ЗВО типу: коледж, технікум чемпіоном XV обласної Універсіади став курсант Морського коледжу ХДМА Володимир Павелко, ІІ та ІІІ місця відповідно завоювали студенти Херсонського політехнічного коледжу Михайло Сальников та Херсонського музичного училища Григорій Баклан.

Серед дівчат на І місці – студентка Херсонського базового медичного коледжу Тетяна Архіпова, на ІІ місці – студентка Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу Катерина Крейза, на ІІІ місці – студентка Бериславьского медичного коледжу Олександра Савчук.

В змаганнях серед студентів закладів вищої освіти типів: інститут, академія, університет місця  розподілилися наступним чином:

Юнаки:

І місце –  Херсонська державний  університет – Олександр Недигалов;

ІІ місце – Херсонський національний технічний університет – Данило Штокало; 

ІІІ місце – Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ – Ілля Большаков.

У змаганнях серед команд дівчат: 

І місце – Херсонський державний університет – Віолета Яновська;

ІІ місце – Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ – Юлія Чуприна;

ІІІ місце – Херсонський державний аграрно-економічний університет – Оксана Груша.

У загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти типу: коледж, технікум серед юнаків на І місці – Морський коледж ХДМА, на ІІ місці – Херсонський політехнічний коледж, на ІІІ місці – Херсонське музичне училище. Серед команд дівчат І місце – Херсонський базовий медичний коледж, на ІІ місці – Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж, на ІІІ місці – Бериславський медичний коледж.

Серед команд юнаків закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет на І місці – Херсонський державний університет, на ІІ місці – Херсонський національний технічний університет, на ІІІ місці – Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ.

У змаганнях серед дівчат: на І місці – Херсонський державний університет, на ІІ місці – Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ, на ІІІ місці – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

Переможці і призери нагороджені дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів