Склад збірної студентської команди України

802

Особистий склад учнівських збірних команд України на участь у Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів “Combat Games 2019” (м. Будапешт, Угорщина)

Боротьба вільна (чоловіки)

№ з/п Прізвище, ім’я Вид програми Територія Спортсмен/ тренер
1. Бурлаченко Артур 52 кг Дніпропетровська спортсмен
2. Діяка Ігор 44 кг Львівська спортсмен
3. Єфтені Михайло 68 кг Одеська спортсмен
4. Олексієнко Богдан 41 кг Полтавська спортсмен
5. Ровінець Володимир 62 кг Хмельницька спортсмен
6. Руденюк Вадим 85 кг Хмельницька спортсмен
7. Савич Владислав 57 кг Херсонська спортсмен
8. Стоматов Іван 38 кг Одеська спортсмен
9. Черненко Ярослав 75 кг Київська спортсмен
10. Юсов Тимур 48 кг Полтавська спортсмен
11. Галаган Олександр м. Київ тренер
12. Понамарьов Володимир Полтавська тренер

 

Боротьба вільна (жінки)

№ з/п Прізвище, ім’я Вид програми Територія Спортсмен/ тренер
13. Бондар Ірина 58 кг Житомирська спортсмен
14. Бондар Олександра 39 кг Рівненська спортсмен
15. Заблоцька Ірина 66 кг Івано-Франківська спортсмен
16. Карбовська Анна 50 кг Хмельницька спортсмен
17. Мухамед Аміна 46 кг Київська спортсмен
18. Онуфрієва Сніжана 36 кг Івано-Франківська спортсмен
19. Пахнюк Юлія 54 кг Івано-Франківська спортсмен
20. Польська Анастасія 33 кг Дніпропетровська спортсмен
21. Ромащенко Аріна 62 кг Харківська спортсмен
22. Тєлєгіна Анна 42 кг Хмельницька спортсмен
23. Веремійчук Володимир Одеська тренер
24. Кравченко Максим Івано-Франківська тренер

 

Боротьба греко-римська

№ з/п Прізвище, ім’я Вид програми Територія Спортсмен/ тренер
25. Головатий Максим 85 кг Дніпропетровська спортсмен
26. Дем’яновський Дмитро 38 кг Сумська спортсмен
27. Куліш Єгор 44 кг Запорізька спортсмен
28. Пашаєв Рамазан 68 кг Харківська спортсмен
29. Фірсов Гліб 62 кг Донецька спортсмен
30. Харченко Денис 52 кг Сумська спортсмен
31. Худжадзе Імед 57 кг Чернігівська спортсмен
32. Цибанев Іван 75 кг Донецька спортсмен
33. Школьний Олександр 48 кг Одеська спортсмен
34. Яценко Роман 41 кг Київська спортсмен
35. Гайдук Віктор Сумська тренер
36. Лозовий Михайло Київська тренер

 

Дзюдо

№ з/п Прізвище, ім’я Вид програми Територія Спортсмен/ тренер
37. Семенченко Катерина ж +70 кг м. Київ спортсмен
38. Засульська Юлія ж 40 кг Сумська спортсмен
39. Гавриляк Мар’яна ж 44 кг Запорізька спортсмен
40. Полякова Марія ж 48 кг м. Київ спортсмен
41. Пщулковська Ірина ж 57 кг Запорізька спортсмен
42. Єрмак Діана ж 63 кг Запорізька спортсмен
43. Зінькевич Анастасія ж 70 кг Запорізька спортсмен
44. Щерба Іван ч +90 м. Київ спортсмен
45. Корчовий Артем ч 50 кг Київська спортсмен
46. Кучава Ія ч 52 кг м. Київ спортсмен
47. Дембовський Богдан ч 60 кг Київська спортсмен
48. Гончарко Євген ч 66 кг Одеська спортсмен
49. Кочетков Данило ч 73 кг Донецька спортсмен
50. Бондар Станіслав ч 81 кг Одеська спортсмен
51. Крохмальов Роман ч 90 кг Запорізька спортсмен
52. Шугалеєв Антон ч 55 кг місто Київ спортсмен
53. Дунаєнко Микола Запорізька тренер
54. Кощавцев Віктор м. Київ тренер

 

Карате

№ з/п Прізвище, ім’я вид програми Територія Спортсмен/ тренер
55. Антонюк Анастасія ж куміте інд.  53 кг Чернівецька спортсмен
56. Базелюк Оксана ж куміте інд.  59 кг м. Київ спортсмен
57. Бірюков Владислав ч куміте інд. +76 кг м. Київ спортсмен
58. Бордюжан Віктор ч ката інд. Чернівецька спортсмен
59. Гвелесіані Акакій ч куміте інд. 76 кг Чернівецька спортсмен
60. Гусєва Дар’я ж ката інд. Донецька спортсмен
61. Золотухіна Антоніна ж ката інд. Чернівецька спортсмен
62. Ільїна Ксенія ж ката інд. м. Київ спортсмен
63. Кирій-Федосенко Денис ч ката інд. м. Київ спортсмен
64. Мовчан Лоліта ж куміте інд. +50 кг Одеська спортсмен
65. Панчук Аріадна ж куміте інд. 48 кг Одеська спортсмен
66. Пащенко Олег ч куміте інд. 68 кг Сумська спортсмен
67. Філіпов Нікіта ч куміте інд.  55 кг м. Київ спортсмен
68. Чабанов Богдан ч ката інд. Донецька спортсмен
69. Шевченко Віктор ч куміте інд. 61 Миколаївська спортсмен
70. Афендікова Вікторія Донецька тренер
71. Дрозд Іван Миколаївська тренер
72. Негатуров Ігор Одеська тренер
73. Пінчук Сергій м. Київ тренер

 

Тхеквондо ВТФ

№ з/п Прізвище, ім’я вид програми Територія Спортсмен/ тренер
74. Гайдар Артем ч керугі

63 кг

Харківська спортсмен
75. Герасименко Єлизавета ж керугі +63 кг м. Київ спортсмен
76. Єрко Олександр ч керугі

73 кг

м. Київ спортсмен
77. Княжев Михайло ч пумсе інд. вільні, пумсе парні вільні Дніпропетровська спортсмен
78. Коваль Мирослава ж пумсе інд. трад.

ж пумсе інд. вільні

ж пумсе парні вільні

Дніпропетровська спортсмен
79. Ліпатова Юліана ж керугі

63 кг

Одеська спортсмен
80. Нагурна Вікторія ж керугі

44 кг

м. Київ спортсмен
81. Полянський Давид ч пумсе інд. трад. м. Київ спортсмен
82. Сікорська Софія ж керугі

55 кг

Хмельницька спортсмен
83. Топоров Олександр ч керугі

48 кг

Запорізька спортсмен
84. Функендорф Владислав ч керугі

55 кг

Харківська спортсмен
85. Хобтар Софія ж керугі

49 кг

Хмельницька спортсмен
86. Чернов Денис ч керугі +73 кг Харківська спортсмен
87. Брунс Валерій м. Київ тренер
88. Долгополов Андрій Харківська тренер
89. Михайловська Марина Дніпропетровська тренер

 

Загальний склад команди: 74 спортсмени, 15 тренерів, 5 суддів, 2 перекладача, 4 медика, 5 журналістів, 4 працівників штабу – всього 109 чоловік.

Склад збірної студентської команди України

для участі у ХХХ Всесвітній літній Універсіади 2019 року

(м. Неаполь, Італійська Республіка)

№ з/п П. І. Б. Дата

народження

Навчальний заклад Вид програми
БАСКЕТБОЛ ЖІНКИ
Кононенко Катерина Валеріївна 24.06.1999 Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту (Дніпро)
Смалюк Наталія Миколаївна 16.10.1997 Рівненський державний гуманітарний університет
Бойко

Олена Олексіївна

16.01.1997 Національний педагогічний університет

ім. М. П. Драгоманова (Київ)

Гутевич

Юлія Андріївна

13.01.2000 Національний університет фізичного виховання і спорту України
П’янтак

Оксана Василівна

17.08.1996 Центральноукраїнський національний технічний університет (Кропивницький)
Зволяк

Анжеліка Олександрівна

22.11.2012 Львівський державний університет фізичної культури ім. І. Боберського
Ковалевська Вікторія В’ячеславівна 01.04.1999 Рівненський державний гуманітарний університет
Скакаліна Катерина Євгенівна 09.06.1997 Львівський державний університет фізичної культури ім. І. Боберського
Степанюк Дарина Володимирівна 18.07.1996 Львівський державний університет фізичної культури ім. І. Боберського
Цюбік

Наталія Михайлівна

11.04.1998 Національний педагогічний університет

ім. М. П. Драгоманова (Київ)

Юркевичус Тетяна Валеріївна 17.01.1995 Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника (Івано-Франківськ)
Кондусь Вікторія Володимирівна 11.03.1997 Харківська державна академія фізичної культури
Сугак Анна Романівна (резерв) 28.06.2000 Одеський національний університет

ім. І. І. Мечникова

Самохвалова Альона Ігорівна (резерв) 20.10.1997 Харківська державна академія фізичної культури
БАСКЕТБОЛ ЧОЛОВІКИ
Петров В’ячеслав Станіславович 13.08.1994 Харківська державна академія фізичної культури
Павлов

Сергій Вадимович

18.07.1997 Південноукраїнський національний педагогічний університет

ім. К. Д. Ушинського

Кондраков

Юрій Сергійович

30.01.1996 Запорізький національний технічний університет
Сидоров

Ілля Константинович

04.12.1996 Харківська державна академія фізичної культури
Прокопенко Вадим Юрійович 21.02.1995 Харківська державна академія фізичної культури
Марченко Кирило Олександрович 23.09.1997 Харківська державна академія фізичної культури
Зотов Віталій Олегович 03.03.1997 Харківська державна академія фізичної культури
Приймак

Сергій Вікторович

17.09.1996 Харківська державна академія фізичної культури
Шлйіванчанін Джорджіє 06.05.1997 Університет Невада штату Лас Вегас США
Антипов Олександр Романович 22.08.1995 Харківська державна академія фізичної культури
Ткаченко

Іван Романович

23.05.1997 Класичний приватний університет
Мироненко Андрій Віталійович 08.12.1994 Харківська державна академія фізичної культури
ВОЛЕЙБОЛ ЖІНКИ
Бойко

Юлія Олександрівна

02.04.1998 Харківська державна академія фізичної  культури
Дуденюк

Дар’я Сергіївна

10.05.2001 Університет державної фіскальної служби України
Дудник Катерина Олексіївна 30.11.1995 Харківська державна академія фізичної  культури
Єфременко Анна Олексіївна 16.10.1996 Тернопільський національний економічний університет
Жула

Ганна Володимирівна

03.05.1997 Національний університет Чернігівський колегіум
Карпець

Діана  Владиславівна

06.08.1996 Харківська державна академія фізичної  культури
Маєвська Анастасія Євгенівна 20.04.2017 Національний університет фізичного виховання і спорту України
Мазенко

Марина Юріївна

07.05.1998 Тернопільський національний економічний університет
Міленко Олександра Юріївна 29.06.1999 Тернопільський національний економічний університет
Мірчева Ангеліна Володимирівна 23.01.1994 Харківська державна академія фізичної  культури
Франкевич Діана Олегівна 21.03.1999 Львівський державний університет фізичної культури

ім. І. Боберського

Напалкова Олена Сергіївна 17.08.1997 Запорізький національний технічний університет
ВОЛЕЙБОЛ ЧОЛОВІКИ
Головань Олексій Геннадійович 12.01.1999 Кам’янець-Подільський національний Університет

ім. І. Огієнка

Хомин

Микола Орестович

08.03.1995 Міжнародний економіко-гуманітарний університет

ім. С. Дем’янчука (Рівне)

Кривобок

Іван Андрійович

27.05.1999 Харківська державна академія фізичної  культури
Сотник

Нік Віталійович

10.06.1996 Полтавська державна аграрна академія
Кісілюк

Євген Михайлович

27.01.1995 Переяслав-Хмельницький педагогічний університет

ім. Г. Сковороди

Жуков

Борис Олегович

06.08.1996 Сумський державний університет
Ковальов

Ілля Олегович

31.08.1996 Харківська державна академія фізичної культури
Босенко

Богдан Миколайович

16.01.1997 Вінницький національний технічний університет
Мазенко

Богдан Олександрович

18.05.1996 Кам’янець-Подільський національний Університет ім. І. Огієнка
Клепко

Георгій Русланович

12.02.1997 Львівський національний аграрний університет
Патратій

Вадим Володимирович

08.10.1995 Кам’янець-Подільський національний Університет ім. І. Огієнка
Краєвський Віктор Олександрович 12.01.1994 Кам’янець-Подільський національний Університет ім. І. Огієнка
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
Осіпова

Валерія Сергіївна

13.08.2001 Національний університет фізичного виховання і спорту України
Федорова

Яна Володимирівна

02.02.1998 Національний університет фізичного виховання і спорту України
Грико Владислав Володимирович 25.01.1997 Харківська державна академія фізичного виховання
Єрмаков

Едуард Віталійович

06.02.1998 Луганський національний університет ім. Т. Шевченка
ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ
Мелещук

Єва Ярославівна

29.09.2001 Національний університет фізичного виховання і спорту України Індивідуальні вправи
Ханіна

Валерія Дмитрівна

13.04.1999 Національний університет фізичного виховання і спорту України Групові вправи
Д’яченко

Олена Ігорівна

15.06.2001 Національний університет фізичного виховання і спорту України Групові вправи
Фотієва

Вікторія Валеріївна

01.06.2000 Національний університет фізичного виховання і спорту України Групові вправи
Мурай

Дар’я Олегівна

04.07.2001 Національний університет фізичного виховання і спорту України Групові вправи
Бихно

Аліна Олегівна

27.05.1999 Національний університет фізичного виховання і спорту України Групові вправи
ДЗЮДО
Фальківський Артем Володимирович 03.01.1994 Глухівський національний педагогічний університет 66 кг
Кошляк Олександр Михайлович 08.07.1996 Дніпровський національний університет ім. О. Гончара 73 кг
Зусько

Богдан В’ячеславович

07.12.1995 Глухівський національний педагогічний університет 81 кг
Шепель

Віталій Віталійович

15.06.1997 Запорізький національний технічний університет 90 кг
Панько

Федір Васильович

24.01.1996 Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ П 90 кг
Сурова

Анна Валеріївна

10.12.1998 Університет митної справи та фінансів (Київська обл.) 52 кг
Скора

Марія Миколаївна

21.09.1996 Глухівський національний педагогічний університет (Суми) 57 кг
Антіпіна Анастасія Олександрівна 12.11.1999 Сумський державний університет 63 кг
Антикало

Ганна Сергіївна

11.03.1998 Чорноморський національний університет ім. П. Могили (Миколаїв) 70 кг
Кириченко Василина-Ірина Василівна 13.01.1996 Львівський національний університет ім. І. Франка П 78 кг
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Лонський

Віктор Ігорович

27.10.1995 Житомирський державний університет імені Івана Франка стрибок у висоту
Мельник

Тетяна Юріївна

02.04.1995 Тернопільський національний економічний університет біг 400 м
Мирончук Валентина Олександрівна 10.08.1994 Східноєвропейський  національний університет імені Лесі Українки с/х 20 км
Ткачук

Вікторія Вікторівна

08.11.1994 Тернопільський національний економічний університет біг 400 м з/б
Кравчук

Вадим Миколайович

28.10.1996 Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського стрибок у висоту
Миколенко Марія Михайлівна 04.04.1994 Сумський державний університет 4 біг 100 м з/б
Юрчук

Наталія Сергіївна

28.05.1996 Національний університет фізичного виховання і спорту України біг 100 м з/б
Корсун

Ольга Сергіївна

11.11.1996 Вищий навчальний заклад Полтавський університет економіки і торгівлі потрійний  стрибок
Бех-Романчук Марина Олександрівна 18.07.1995 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка стрибок у довжину
Черемісіна Анастасія Костянтинівна 14.06.1994 Національний університет фізичного виховання і спорту України стрибок у довжину
Собчук

Олена Леонідівна

23.11.1995 Cхідноєвропейський  національний університет імені Лесі Українки (Луцьк) с/х 20 км
Климець

Ірина Володимирівна

04.10.1994 Східноєвропейський  національний університет імені Лесі Українки (Луцьк) метання молоту
Ісаченков Ярослав Володимирович 02.03.1995 Національний технічний університет Харківський Політехнічний Інститут стрибок у довжину
Красуцька

Анна Дмитрівна

20.07.1995 Сумський державний університет потрійний  стрибок
Чубковцова Ганна Юріївна 20.04.1994 Тернопільський національний економічний університет біг 100м з/б, біг 200м
Климюк Катерина Володимирівна 02.06.1995 Міжнародний економічний гуманітарний університет імені академіка Степана Демянчука біг 400 м
Філюк

Марія Святославівна

14.10.1995 східноєвропейський  національний університет імені Лесі Українки с/х 20 км
Регеда

Сергій Володимирович

06.02.1994 Вищий навчальний заклад Відкрити міжнародний університет розвитку людини “Україна” метання молоту
Голєнєва Анастасія Романівна 08.09.1995 Національний університет фізичного виховання і спорту України біг 200 м
Даниленко Данило  Володимирович 10.10.1994 східноєвропейський  національний університет імені Лесі Українки біг 400 м з/б, 400 м
Поздняков Олександр Олександрович 01.04.1995 Сумський державний університет біг 200 м, 400 м
Никифоров Сергій Юрійович 06.02.1994 Тернопільський національний економічний університет стрибок у довжину
Геращенко Ірина Ігорівна 10.03.1995 Національний університет фізичного виховання і спорту України стрибок у висоту
Чумаченко

Юлія Вадимівна

02.10.1994 Тернопільський національний економічний університет стрибок у висоту
Кокошко

Роман Володимирович

16.08.1996 Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського штовхання ядра
ПЛАВАННЯ
Касьян

Богдан Геннадійович

14.12.1997 Полтавський національний педагогічний університет

ім. Короленка

50 н/сп,

50 бат

Дробнич Дмитро Ігорович 31.08.1996 Університет Вейна штату Мичиган США 50 – 100 н/с
Дубніцький Євген Сергійович 25.01.1997 Полтавський національний педагогічний університет

ім. В. Г. Короленка

100-200 в/с
Омельков Дмитро Сергійович 15.10.1999 Харківська державна академія фізичної культури 200 – 400 в/с
Стрілець

Іван Олександрович

12.01.1998 Південноукраїнський національний педагогічний університет

ім. К.Д.Ушинського

50 – 100 – 200 бр
Хникін

Олексій Павлович

02.05.1999 Вінницький національний технічний університет 50 – 100 вс, 50 бат
Остапенко Нікіта Максимович 27.04.2000 Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 400 – 800 – 1500 в/с
Капша

Юрій Олексійович

23.02.1995 Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту 50 – 100 – 200 бр
Колесникова Марина Олегівна 15.02.2000 Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого 100 – 200 н/с
Манакова Анастасія Сергіївна 08.03.1999 Національний університет фізичного виховання і спорту України 50 – 100 в/с 50 бат
СТРИБКИ У ВОДУ
Кривопишин Нікіта Володимирович 27.07.2001 Національний університет фізичного виховання і спорту України трамплін

1 м, 3 м, мікс 3 м

Науменко Євген Ігорович 02.05.2001 Запорізький національний технічний університет вишка, командний мікс
Шелестюк Діана Володимирівна 17.03.1997 Миколаївський національний університет

ім. В. О. Сухомлинського

трамплін

1 м, 3 м, мікс 3 м, командний мікс

СТРІЛЬБА З ЛУКА
Хочина

Ірина Вікторівна

02.08.1994 Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка класичний лук
Родіонова Поліна Сергіївна 14.03.1994 Сумський державний університет класичний лук
Кожокарь

Іван Костянтинович

10.01.2000 Сумський державний педагогічний університет

ім. А.С. Макаренка

класичний лук
Овчинніков Артем Ігорович 26.04.2001 Сумський державний університет класичний лук
Красницька Анастасія Валеріївна 24.03.2000 Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка блочний лук
Грабік Олександра Володимирівна 24.01.2000 Національний університет біоресурсів і природокористування України блочний лук
Півень

Олег Олегович

24.04.1994 Львівський державний університет фізичної культури ім. Боберського блочний лук
Кіщак

Богдан Олегович

11.08.1994 Сумський державний університет блочний лук
ТЕНІС
Муравйов Михайло Віталійович 05.04.2001 Національний технічний університет України

ім. І. Сікорського

особисто
Орлов Владислав Валерійович 17.05.1995 Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна особисто
ТХЕКВОНДО (ВТФ)
Собко

Вікторія Миколаївна

15.05.2001 Національний університет фізичного виховання і спорту України Керугі  53
Єрко

Владислав Вікторович

13.05.2001 Національний університет фізичного виховання і спорту України Керугі  74
Шваб Володимир Євгенович 11.08.1998 Національний університет фізичного виховання і спорту України Керугі  58
Таранов Владислав Юрійович 15.11.1996 Харківський Національний Університет Радіоелектроніки Керугі  63
Ромолданова Ірина Олександрівна 29.05.1994 Національний університет фізичного виховання і спорту України Керугі  49
Пипоть

Ірина Василівна

10.05.1997 Національний університет фізичного виховання і спорту України Керугі  73
Медвідь

Єгор Олександрович

17.04.1999 Київський національний торговельно-економічний Університет Пумсе
Лабузова

Марія Сергіївна

22.08.2000 Український національний Університет імені Петра Могили Керугі  62
Купріянова Кароліна Узасогбе 16.10.1999 Харківський національний університет внутрішніх справ Керугі  57
Говорун

Дмитро Олексійович

30.08.1997 Харківська державна академія фізичної культури Керугі  68
Гарбар

Андрій Сергійович

11.08.2000 Донбаська державна машинобудівна академія Керугі  87
Гамурар

Юлія Ігорівна

01.07.1998 Південноукраїнський національний педагогічний Університет ім. К.Д. Ушинського Керугі  67
Вороновський Денис Валентинович 23.07.1997 Харківський національний автомобільно-дорожній університет Керугі  80
Бондар

Надія Віталіївна

29.09.1995 Київський університет

ім. Б. Гринченко

Пумсе
ФЕХТУВАННЯ
133. Платонов Богдан Сергійович 12.10.1996 Національний університет фізичного виховання і спорту України шабля
134. Каракай Олександр Вікторович 07.11.1996 Чорноморський національний університет

ім. П. Могили (Миколаїв)

шабля
135. Писаренко

Іван Олегович

06.12.2000 Національний університет фізичного виховання і спорту України шабля
136. Степура Ярослав Олександрович 22.05.1996 Національний університет фізичного виховання і спорту України рапіра
137. Гаравський Максим Сергійович 17.03.1998 Львівський державний університет фізичної культури

ім. І. Боберського

рапіра
138. Джус Юрій Ігорович 17.12.1997 Львівський державний університет фізичної культури

ім. І. Боберського

рапіра
139. Сич

Ян Дмитрович

17.06.1996 Харківський національний педагогічний університет

ім Г. С. Сковороди

шпага
140. Станкевич Володимир Володимирович 17.05.1995 Національний університет фізичного виховання і спорту України шпага
141. Тараненко

Юрій Володимирович

20.04.1994 Київський університет культури шпага
142. Бровко

Інна Валеріївна

26.04.1997 Національний університет фізичного виховання і спорту України шпага
143. Харькова

Влада Вікторівна

29.09.1996 Київський університет

ім. Б. Гринченка

шпага
144. Свистіль

Юлія Володимирівна

31.03.1995 Львівський державний університет фізичної культури

ім. І. Боберського

шпага
ФУТБОЛ
145. Солдатенко Вадим 28.05.1996 Національний університет фізичного виховання і спорту України
146. Думанюк

Артур

15.11.1996 Національний університет фізичного виховання і спорту України
147. Банасевич Максим 31.01.1995 Національний університет фізичного виховання і спорту України
148. Бичек Костянтин 21.04.2000 Національний університет фізичного виховання і спорту України
149. Демченко

Єгор

25.07.1997 Національний університет фізичного виховання і спорту України
150. Удод

Михайло

17.02.1997 Національний університет фізичного виховання і спорту України
151. Соколов

Олег

12.07.1999 Національний університет фізичного виховання і спорту України
152. Чумак

Євген

25.08.1995 Національний університет фізичного виховання і спорту України
153. Штогрін

Андрій

14.12.1998 Національний університет фізичного виховання і спорту України
154. Нурієв

Анатолій

20.05.1996 Національний університет фізичного виховання і спорту України
155. Завійський Тарас 12.04.1995 Львівський державний університет фізичної культури

ім. І. Боберського

156. Білий

Роман

08.08.1999 Національний університет фізичного виховання і спорту України
157. Багдай

Роман

17.02.1995 Національний університет фізичного виховання і спорту України
158. Толочко

Роман

25.10.1997 Національний університет фізичного виховання і спорту України
159. Ющишин

Вадим

23.11.1999 Національний університет фізичного виховання і спорту України
160. Когут

Микола

31.08.1998 Тернопільський національний педагогічний університет

ім. В. Гнатюка

161. Когут

Іван

31.08.1998 Тернопільський національний педагогічний університет

ім. В. Гнатюка

162. Різник

Андрій

15.03.2000 Тернопільський національний педагогічний університет

ім. В. Гнатюка

163. Волохатий Роман 23.08.2000 Тернопільський національний педагогічний університет

ім. В. Гнатюка

164. Радченко

Артем

 

02.01.1995

 

Національний університет фізичного виховання і спорту України
Загальна кількість учасників – 224:
спортсменів – 162
тренерів – 39
медики – 4
перекладачі – 2
журналісти – 5
штаб  – 12

 

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів