Сьогодні українські школярі вирушили до Франції аби поборотися за нагороди Всесвітньої Гімназіади-2022!

1222

Гімназіада ISF – найбільший міжнародний мультиспортивно-просвітницький захід для школярів 16-18 років. З 14 по 22 травня ця грандіозна міжнародна спортивна подія, яка проходитиме у Нормандії (Франція) об’єднає близько 3500 учасників з понад 70 країн світу. До програми змагань увійдуть 20 видів спорту. Але найголовніше, що українські школярі все ж таки візьмуть участь у найпріорітетних всесвітніх змаганнях серед учнів та учениць і наша команда буде представлена у 17 видах спорту та у кількості 96 учасників.

Змагатимуться вони у таких видах спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, волейбол пляжний, гімнастика спортивна, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, брейкінг, теніс настільний, тхеквондо (ВТФ), регбі 7, стрільба з лука, фехтування Представники 24 регіонів України будуть представлені на Всесвітній Гімназіаду!
Тож ми впевнені, що вся Україна буде підтримувати наших учнів і учениць на цих змаганнях!

Окрім змагальної частини на учасників чекає й культурне дозвілля. Так першою зупинкою для наших юних спортсменів буде столиця Франції м. Париж. Там на них чекає культурна програма з відвідуванням визначних місць.

Звичайно, у такі нелегкі для нашої країни часи без допомоги партнерів нам не обійтися. Тож хочемо подякувати за всебічну підтримку та сприяння Міністру освіти і науки України Сергію Шкарлету, Міністру молоді та спорту Вадиму Гутцайту, Міністру освіти Франції Жан-Мішель Бланкер, президенту Міжнародної федерації учнівського спорту Лорану Петринці, президенту Української федерації учнівського спорту Роману Гребі, Державній прикордонній службі України, керівникам всеукраїнських федерацій та тренерам з видів спорту, відповідальним працівникам Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, які брали участь в організації та підготовці учасників до участі у Всесвітній Гімназіаді!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів