«Сокіл» («Джура») та «Козацька наснага» на Волині

623

На березі мальовничого озера Велемче, що розташоване на території Турійської територіальної громади Ковельського району Волинської області, обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства за підтримки управління освіти і науки обласної державної адміністрації проведено обласний Фестиваль за програмою Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») та спортивної гри «Козацька наснага» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.2020р. № 367 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 845», учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти внесені до складу учасників дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Тому організатори вирішили об’єднати програми «Сокіл» («Джура») та «Козацька наснага» та провести спільний захід.

Участь у Фестивалі взяли «рої» (команди) 10 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волині, які таборувались у наметах серед лісу на березі озера.

У підсумку впевнену перемогу здобув рій «Огранець» Володимир-Волинського центру професійної освіти (керівник фізичного виховання Марія Сиротинська). На другому місці рій «Юніор» Торчинського професійного ліцею (керівник фізичного виховання Станіслав Сахарук), на третьому – рій «Січовики» Ковельського центру професійно-технічної освіти (керівник фізичного виховання Севастьянов Василь).

В окремих видах програми Фестивалю перемагали: рій «Незламні» Оваднівського професійного ліцею, рій «Нова Січ» Камінь-Каширського ВПУ, рій «Каскад» Луцького ВПУ будівництва та архітектури.

Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та дипломами управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

Коментарі

коментарів