Спартакіада Дніпропетровщини з баскетболу 3×3

364

Завершились відбіркові змагання 65-ї обласної спартакіади серед   здобувачів освіти  закладів професійної (професійно-технічної) освіти з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат. У 6 відбіркових зонах взяло участь 32 команди юнаків та 22 команди  дівчат.

Право взяти участь у фіналах вибороли команди юнаків: Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти, Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, Міжрегіональний центр професійної перепідготовки  звільнених в запас  військовослужбовців,м. Кривий Ріг, Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузи, Покровський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Першотравенський гірничий ліцей, Західно Донбаський професійний ліцей.

Серед команд дівчат: Дніпровський центр професійної освіти, Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу, ПТУ-71, ПТУ-79, Першотравенський  гірничий ліцей.

Дніпропетровське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України

Коментарі

коментарів