Спартакіада до Дня захисника України відбулась у Краматорську

1273

16 по 17 жовтня 2018 року в м. Краматорськ, на спортивній базі Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА), з метою виховання у студентів поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу, патріотичних почуттів, громадянської відповідальності, підтримання оптимального рівня фізичного розвитку та збільшення рухової активності, відбулася Спартакіада із загальної фізичної підготовки до Дня захисника України серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV р. а. Донецької області.

Парад відкриття Спартакіади, прапори та гімн України, вітальне слово почесних гостей надали заходу ще більшої урочистості. Організатори підготували для студентів цікаву програму змагань. Майбутні воїни Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА), Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ), Донецького національного медичного університету (ДНМУ), Донбаської національної академії будівництва і архітектури (ДонНАБА) змагалися у підтягуванні на перекладині, підніманні тулуба з положення лежачи в положення сидячи, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи та стрибках у довжину з місця. Кращий результат у підтягуванні (36 разів) та згинанні і розгинанні рук в упорі лежачи (101 раз) показав студент Донбаського державного педагогічного університету Куликов В. Студент Донбаської державної машинобудівної академії Малихін П. став кращим у вправі піднімання тулуба з положення лежачи в положення сидячи (72 рази).

Команди закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Краматорськ, м. Слов’янськ продемонстрували гарний рівень фізичної і технічної підготовки, довели, що будуть гідними захисниками своєї країни. Перше місце у командному заліку посіли студенти Донбаського державного педагогічного університету (ректор Омельченко С. О.), другими стали представники Донбаської державної машинобудівної академії (ректор Ковальов В. Д.), почесне третє місце команда Донецького національного медичного університету (ректор Кондратенко П. Г.) виборола у студентів Донбаської національної академії будівництва і архітектури ( ректор Кравець В. А.).

Гарним завершенням яскравого, фізкультурно-патріотичного заходу стало нагородження переможців та призерів грамотами Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

 

 

 

Коментарі

коментарів