Спартакіада майбутніх захисників пройшла у Маріуполі

971

 6 грудня на спортивній базі Маріупольського професійного ліцею (в. о. директора Саврова В. С.) відбулися змагання Спартакіади із загальної фізичної підготовки до Дня Збройних сил України серед учнів закладів професійної освіти Південної зони Донецької області 2018 р.

На урочисте відкриття заходу були запрошені козаки Маріупольської сотні війська Запорізького низового. У змаганнях взяли  участь сім команд. Десять учнів з кожної команди демонстрували свої здібності у підтягуванні на перекладині, підніманні тулуба з положення лежачи в положення сидячи, згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи, стрибках на скакалці, стрибках у довжину, комплексній естафеті.

Головна суддівська колегія відзначила гарну фізичну підготовку усіх учнів, але довести свою перевагу, все ж таки, змогли дві команди одразу – Маріупольського професійного ліцею (в. о. директора Саврова В. С.)  та Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі (директор Казанцева Т. Д.), які посіли перше місце. Другими стали учні Маріупольського професійного машинобудівного ліцею (директор Бурлаков А. С.) , почесне третє місце вибороли представники  Маріупольського професійного ліцею автотранспорту (директор Головань В. І.). Кращим у підніманні тулуба з положення лежачи в положення сидячи був визнаний Денис Приходько (Маріупольський  професійний ліцей), який за 3 хвилини виконав вправу 189 разів.

Гарним закінченням заходу стало нагородження переможців та призерів дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти науки України та призами від спонсорі змагань – торгівельної марки «ПРОДРЕЗЕРВ».

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає майбутніх захисників країни, бажає мирного неба, міцного здоров’я, щастя і добра!

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів